REZERVOVANÉ Exkluzívne ponúkame 2-izbový byt s loggiou na začiatku Petržalky

147.999 

REZERVOVANÉ Exkluzívne ponúkame 2-izbový byt s loggiou na začiatku Petržalky

REZERVOVANÉ

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt, s veľkou loggiou na Mlynarovičovej ulici, v Bratislave – Petržalke.

Tento priestranný byt o celkovej výmere 49 m2 sa nachádza na 12. poschodí s dvomi výťahmi. Výhodou je, že pivnicu máte k dispozícii priamo na poschodí a tiež, že disponuje samostatným vstupom len pre 2 byty, čo zvyšuje pocit súkromia.
V nedávnej minulosti prešiel rekonštrukciou, pri ktorej bola kuchyňa rozšírená o loggiu, kúpeľňa bola kompletne zrekonštruovaná, vymenené boli tiež podlahy a dlažby a v celom byte je nová elektroinštalácia. Z okien sa vám naskytnú krásne výhľady na južnú stranu, čo oceníte najmä v lete, nakoľko sa byt vďaka svojej J orientácii neprehrieva.

Ďalšou výhodou je, že bytový dom tiež prešiel v minulosti rekonštrukciou, pri ktorej bola: zateplená fasáda a strecha, vymenený bol výťahu a aj stúpačky, nový vchod so schránkami a bol zavedený aj optický internet.
Táto lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: materská a základná škola, reštaurácia, kaviareň, banka, pošta, fitness, potraviny, električka, MHD,…

Navyše v okolí bytového domu môžete využiť príjemné prostredie na aktívny oddych v okolí Chorvátskeho ramena – prechádzky, beh, ihriská, venčenie domácich zvierat a ďalšie aktivity v okolí.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: 0908 338 444, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Video k tejto ponuke:

Cena: 147.999 € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 147.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 49 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Bratislava-Petržalka
Adresa : Mlynarovičová
PSČ: : 85103
ID nehnuteľnosti : 14237

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 2
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.