Exkluzívne na predaj rekreačný pozemok v obci Nimnica

23 

Exkluzívne na predaj rekreačný pozemok v obci Nimnica

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekný rekreačný pozemok o výmere 802m2, v katastri obce Nimnica, okres Púchov. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý, situovaný v tichom prostredí, s krásnym výhľadom na okolitú krajinu a je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty alebo výsadbu ovocných stromov. Nachádza sa v intraviláne, v zastavanom území obce. Rozmery pozemku sú cca 45×18 m. Bod napojenia na el. energiu sa nachádza v blízkosti pozemku, zdrojom pitnej vody v tejto oblasti je studňa. Prístupová cesta je spevnená, prístupná štandardným autom 4×4. V tejto oblasti sa nachádza niekoľko rekreačných chát. Okolitá príroda a čisté prostredie poskytujú dokonalé miesto pre relax a regeneráciu.

Obec Nimnica je veľmi známa, nakoľko sa v nej nachádzajú najmladšie kúpele na Slovensku – Kúpele Nimnica. V ich okolí sa nachádza niekoľko zaujímavých bodov: Priehrada mládeže, Považský hrad, Salaš Nimnica,… Na svoje si prídu aj milovníci prírody, či turistiky nakoľko okolitá príroda je rozmanitá a ponúka viacero zaujímavých turistických atrakcii ako: vrch Holíš, Púchovská skala, rozhľadňa Dohňany, vrch Klapy,..

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 919 345 760, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 23€/m2

Detaily

Cena : 23 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 802 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Nimnica
Adresa : Nimnica
PSČ: : 02071
ID nehnuteľnosti : 11744
Avatar photo
Martin Cyprich
  • : cyprich@vianema.eu
  • : +421919345760
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.