Exkluzívne ponúkame 2-izbový byt na sídlisku Bystrc, Brno

165.999 

Exkluzívne ponúkame 2-izbový byt na sídlisku Bystrc, Brno

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt na ulici Fleischnerova v Brne, o celkovej výmere cca 61 m2 + 2 m2 loggia. Nachádza sa na ideálnom 4. poschodí (z 8) s novým výťahom. Pivnica sa nachádza na prízemí bytového domu.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, komora, spálňa, obývacia miestnosť s loggiou, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC.
Byt je v udržiavanom pôvodnom stave, vymenené boli plastové okná, zasklený a zrekonštruovaný balkón. Veľkou výhodou je, že byt sa dá prerobiť podľa vlastných predstáv, s čím vám radi pomôžeme.
Bytový dom prešiel v minulosti kompletnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, nová strecha, vymenené stúpačky, nový výťah, vchod, schránky,… Výhodou je, že byt je orientovaný na 2 svetové strany: obývacia izba je orientovaná na V a spálňa s kuchyňou na Z, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.
Ideálna poloha bytového domu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, supermarkety materskú a základnú školu, ktoré sa nachádzajú priamo pri bytovom dome, tiež detské ihrisko, športové ihrisko, zastávka električky a autobusu, reštaurácie, s dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Táto tichá lokalita poskytuje bezproblémové parkovanie, nachádza sa v blízkosti Brnenskej priehrady, ktorá ponúka tak príležitosť nielen na kúpanie a vodné športy, ale i na turistiku a cykloturistiku.

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 665 074, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 165.999,- € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 165.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 61 m2
Krajina : Czech Republic
Mesto : Brno
Adresa : Fleischnerova
PSČ: : 63500
ID nehnuteľnosti : 13605

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 2
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Michaela Birošová
  • : birosova@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.