Exkluzívne ponúkame 4-izbovú novostavbu rodinného domu, Bernolákovo

335.999 

Exkluzívne ponúkame 4-izbovú novostavbu rodinného domu, Bernolákovo

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 domy s dokonalým vybavením a výbornou polohou na Kvetnej ulici, v obci Bernolákovo, okres Senec. Termín dokončenia do stavu Štandard bude v 1/2024 (t.j. kompletne dokončené okrem kuchynskej linky a zariadenia). Domy sú postavené z kvalitnej tehly Ytong a zateplené polystyrénom s hrúbkou 15 cm, čo zabezpečuje vysokú účinnosť a komfortnú teplotu vo vnútri. Úžitková plocha RD je 98,28 m2, plocha pozemku je 212 m2 a pri druhom dome je plocha pozemku 147 m2 .

Vybavenie týchto nehnuteľností je skutočne moderné a zahŕňa technológie pre váš pohodlný život. Dom disponuje tepelným čerpadlom pre ohrev teplej vody a chladenými stropmi s vodným chladením, ktoré vám prinesú úľavu aj v horúcich letných mesiacoch. Okná sú s 3-sklom od renomovaného výrobcu Kommerling. Vnútorné priestory sú premyslene navrhnuté, navyše sme schopní ešte v štádiu výstavby upraviť/zmeniť vybavenie a dispozíciu podľa vašich predstáv. Máte možnosť individuálnej regulácie kúrenia a chladenia v každej izbe, technická miestnosť je vybavená výlevkou na umývanie, prípojkami na práčku a sušičku a umiestnenými rozvádzačmi pre vašu pohodlnosť.
Kúpeľňa je elegantná a funkčná, vybavená Geberit toaletou a kvalitnými nemeckými batériami značky Hansgrohe. Vo všetkých izbách sú prítomné zásuvky, vypínače a parapety. Interiér je zariadený sadrovými omietkami a prepojený s modernými komunikačnými technológiami, vrátane rozvodov internetu a televízie.
Dom ponúka aj možnosť osobnej personalizácie: môžete si zvoliť obklady a dlažby podľa vašich preferencií, dokonca aj dvere a zárubne budú prispôsobené vašim želaniam. Strecha s kvalitným tmavohnedým oplechovaním od renomovanej značky Bramac poskytuje nielen estetický vzhľad, ale aj spoľahlivú ochranu.
K tomu všetkému patria ešte 3 parkovacie miesta pre vašu pohodlnosť. Úžitkové plochy sú esteticky riešené zatrávnenými tvárnicami pre parkovanie a chodníky. Krásny vstup s kamenným obložením a terasa dotvárajú výborný celkový dojem z tejto nehnuteľnosti.
Bezpečnosť a estetika sú dôležité, preto je dom obklopený oplotením z gabiónov s kameňmi, ktoré zabezpečujú nielen vizuálny dojem, ale aj bezpečnú hranicu vášho pozemku. Domy sú v pešej dostupnosti vlakovej stanice a sú v časti Bernolákova kde ich neovplyvňujú zápchy na vlakových priecestiach. V pešej dostupnosti je aj školka, škola, zdravotné stredisko, potraviny, drogéria, cukráreň a reštauácia.
Nezmeškajte túto unikátnu príležitosť a kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie obhliadky na tel. čísle: +421 905 520 650, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.
Video k tejto ponuke:
https://www.youtube.com/shorts/Nj9rC0hu9D8
Cena: 335.999,- €

Detaily

Cena : 335.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 98,28
Krajina : Slovakia
Mesto : Bernolákovo
Adresa : Kvetná
PSČ: : 90027
ID nehnuteľnosti : 13474

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 4
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Tatiana Wilhelmová
  • : wilhelmova@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.