Exkluzívne ponúkame dvojpodlažný rodinný dom v obci Holice

229.999 

Exkluzívne ponúkame dvojpodlažný rodinný dom v obci Holice

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Holice, v okrese Dunajská Streda, ktorý sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 568 m2. Zastavaná plocha každého poschodia predstavuje cca 104 m2 + terasa cca 20 m2 a plocha pivnice cca 16 m2. Situovaný je na východnú ako aj na západnú stranu, čo je veľkou výhodou a oceníte to najmä v letnom období.

Dispozícia:
Na prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba so schodiskom na poschodie, 1x obytná miestnosť/jedáleň, priestranná kuchyňa, špajza a kúpeľňa s WC.
Na poschodí domu sa nachádza hala, 4 obytné miestnosti, 2x balkón, kúpelňa s WC.

Dom bol postavený v roku 1986, disponuje hlavným vstupom cez prístavbu a tiež vstupom z terasy. Táto terasa je situovaná na východnú časť, v zadnej tichej časti domu pri záhrade, čo je ideálne na posedenie s priateľmi, či rannú kávu. Celková rekonštrukcia interiéru prebehla v rokoch 2017 – 2018, s výnimkou výmeny 3 okien.
K domu prislúcha aj vedľajšia stavba o rozlohe 44 m2, ktorá sa dá využiť ako aj letná kuchyňa, sklad, dielňa a pod.
Výhodou je rozloženie domu bez priechodných izieb a tiež samostatné poschodia, teda tento dom je možné využiť aj ako 2-generačný.

Vykurovanie je možné viacerými druhmi a to ústredné kúrenie alebo plyn a doplnkové krb v obývačke.
Výhodou je tiež, že dom je napojený na kanalizáciu, obecný vodovod, plyn a elektrinu a navyše disponuje aj vlastnou studňou.

Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a to: materská a základná škola, ihrisko, potraviny, zdravotné stredisko, pošta, lekáreň, bankomat, autobusová zastávka,…

Táto lokalita je vynikajúca svojou polohou, nakoľko po ceste R7 trvá cesta len 20 min. do Bratislavy.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie obhliadky na tel. čísle +421 908 665 074, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00hod., ďakujeme.

Cena: 229.999 € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 229.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 104 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Holice
Adresa : Holice
PSČ: : 93034
ID nehnuteľnosti : 14043

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 5
Kúpeľne : 2
Avatar photo
Michaela Birošová
  • : birosova@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.