Exkluzívne ponúkame krásny pozemok v obci Nimnica

Exkluzívne ponúkame krásny pozemok v obci Nimnica

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekný, rekreačný pozemok o výmere 2919 m2 v Nimnici. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý, situovaný v tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú krajinu a je vhodný na výstavbu chaty, chalupy, či zrubu. Nachádza sa v extraviláne, mimo zastavané územie obce. Bod napojenia na el. energiu sa nachádza vo vzdialenosti cca 200 m a zdrojom pitnej vody v tejto oblasti je studňa. Prístupová cesta je spevnená, dostupná štandardným autom 4×4. V tejto oblasti sa nachádza aj niekoľko rekreačných chát. Okolitá príroda a čisté prostredie poskytujú dokonalé miesto pre relax a regeneráciu.

Obec Nimnica je veľmi známa, nakoľko sa v nej nachádzajú najmladšie kúpele na Slovensku – Kúpele Nimnica. V ich okolí sa nachádza niekoľko zaujímavých bodov: Priehrada mládeže, Považský hrad, Salaš Nimnica,.. Na svoje si prídu aj milovníci prírody a turistiky, nakoľko okolitá príroda je rozmanitá a ponúka viacero zaujímavých turistických atrakcii: vrch Holíš, Púchovská skala, rozhľadňa Dohňany, vrch Klapy,..

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 919 345 760, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 7€/m2

Detaily

Cena :
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 2919 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Nimnica
Adresa : Nimnica
PSČ: : 02071
ID nehnuteľnosti : 11806
Avatar photo
Martin Cyprich
  • : cyprich@vianema.eu
  • : +421919345760
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.