Exkluzívne ponúkame novozrekonštruovaný 3-izbový byt v BA

269.999 

Exkluzívne ponúkame novozrekonštruovaný 3-izbový byt v BA

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt, s kompletnou rekonštrukciou ukončenou v r. 2023, vo vyhľadávanej lokalite na ulici Plzenská v mestskej časti Bratislava – Nové mesto.

Byt s celkovou výmerou 65,4 m2 sa nachádza na 3. poschodí 6-poschodového bytového domu v pokojnej lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou. V rámci nedávno ukončenej kompletnej rekonštrukcie bola v byte osadená nová priestranná kuchynská linka, nové podlahy, stierky, dvere, svetlá, kompletne vymenené rozvody elektriny a pod.

Výhodou je, že na poschodí sa nachádzajú len 3 byty, čo zvyšuje pocit súkromia. Do bytu vstupujete bezpečnostnými dverami, kde v chodbe na vás čaká množstvo úložného priestoru s veľkými zrkadlami. Z ľavej časti sa nachádzajú 2 samostatné nepriechodné izby. Chodba je ukončená samostatným wc a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Po pravej strane vstúpite do priestrannej kuchyne s otvorenou obývacou miestnosťou a francúzskym balkónom. Byt je zariadený, klimatizovaný, presvetlený, vkusne prerobený a napriek tomu dýchajúci históriou.

Bytový dom prešiel rovnako rekonštrukciou v roku 2023, v rámci ktorej boli vymenené stupačky, dlažby, rozvody elektriny, vstupné brány, výťah aj schránky a renovované boli aj pivnice.

Vďaka vynikajúcej polohe bytového domu sa za pár minút dostanete do centra mesta, na vlakovú aj autobusovú stanicu, či do blízkych potravín Lidl alebo obchodných centier Eurovea a Central. Hneď vedľa sa nachádza materská škola, detské aj športové ihrisko, rekreačný park Jama. Za prírodou sa môžete vybrať na neďaleký Kamzík. Parkovanie je zabezpečené pre rezidentov v rámci aktuálnej parkovacej politiky mesta.

Neváhajte nás kontaktovať za účelom dohodnutia termínu obhliadky na tel. čísle: +421 940 853 143. Tešíme sa na nových majiteľov.

Video k tejto ponuke:

Cena: 269.999 € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 269.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 65,4
Krajina : Slovakia
Mesto : Bratislava- Nové Mesto
Adresa : Plzenská
PSČ: : 83103
ID nehnuteľnosti : 14296

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 3
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Peter Kupec
  • : kupec@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.