Exkluzívne ponúkame pozemok so stavebným povolením, Belušské Slatiny

85 

Exkluzívne ponúkame pozemok so stavebným povolením, Belušské Slatiny

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkosťou ideálny pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM v obci Beluša, časť Belušské Slatiny. Výmera pozemku predstavuje 1611m2 (ideálny tvar 22×90 m) a je vhodný na výstavbu domu s viacerými bytovými jednotkami, ale aj rodinného domu/bungalovu. Pozemok je slnečný a rovinatý, nachádza sa v zástavbe rodinných domov a zo zadnej strany ho lemuje Slatinský potok. Elektrická prípojka je zrealizovaná, zdroj pitnej vody je obecný vodovod a odpad bude zvedený do žumpy. Prístup na pozemok je mierne svahovitý, napojený priamo na miestnu asfaltovú komunikáciu.

Pozemok so stavebným povolením a inžinierskymi prípojkami predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť, kde môžete okamžite začať výstavbu a zároveň efektívne investovať do nehnuteľnosti s minimálnym časovým odkladom a rizikom.

Obec Beluša poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: materská a základná škola, ihrisko, kultúrny dom, pošta, pálenica, kvetinárstvo, ubytovacie zariadenie, pohostinstvo, píla, potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko.

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 948 888 107, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 85 €/m2

Detaily

Cena : 85 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 1611 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Belušské Slatiny
Adresa : Belušské Slatiny
PSČ: : 01861
ID nehnuteľnosti : 14625
Avatar photo
Katarína Halasová
  • : halasova@vianema.eu
  • : +421948 888 107
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.