Exkluzívne ponúkame rodinný dom s veľkým pozemkom v Lednici

113.999 

Exkluzívne ponúkame rodinný dom s veľkým pozemkom v Lednici

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Lednica, okres Púchov. Zastavaná plocha domu predstavuje cca 120 m2, je situovaný na slnečnom, mierne svahovitom pozemku o výmere 2.747 m2, odkiaľ sa Vám naskytne priam rozprávkový výhľad na Hrad Lednica a okolitú prírodu.

Dispozícia: vstupná chodba, špajza, kúpeľňa, priestranná kuchyňa, 2x obytná miestnosť

Dom bol postavený v roku 1972, je z časti podpivničený, prístupný z vonkajšej aj vnútornej strany domu. Veľkou pridanou hodnotou je nevyužité podkrovie, ktoré ponúka novým majiteľom jedinečnú príležitosť na rozšírenie obytného priestoru, ktorý môže slúžiť viacerým účelom. Pozemok je oplotený, nachádza sa na ňom samostatne stojaca murovaná garáž o výmere cca 56 m2, murovaná a drevená stodola a tiež studňa.
Dom je napojený na elektrinu a obecný vodovod, odpad je formou trativodu. Vykurovanie zabezpečujú lokálne kachle na tuhé palivo, ktoré sa nachádzajú v kuchyni a v izbách. Výhodou je, že prístupová cesta je asfaltová a je celoročne udržiavaná.

Pôvodný stav domu umožňuje novým majiteľom rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Rozlohou pozemku je táto nehnuteľnosť ideálna pre rodinu, ktorá by sa chcela zamerať na chov hospodárskych zvierat, či pestovanie plodín a taktiež umožňuje realizáciu ďalšej stavby rodinného domu na pozemku, kde zo získaných finančných prostriedkov viete realizovať rekonštrukciu.

Občianska vybavenosť v obci: materská a základná škola, ihrisko, potraviny, pohostinstvo, pálenica, pošta, autobusová zastávka,…

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 948 888 107, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 113.999 €

Detaily

Cena : 113.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 120 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Lednica
Adresa : Lednica
PSČ: : 02063
ID nehnuteľnosti : 13921

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 2
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Katarína Halasová
  • : halasova@vianema.eu
  • : +421948 888 107
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.