Exkluzívne ponúkame rodinný dom s veľkým pozemkom

134.999 

Exkluzívne ponúkame rodinný dom s veľkým pozemkom

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný tehlový rodinný dom v obci Lysá pod Makytou, okres Púchov. Podlahová plocha domu predstavuje cca 126 m2, je situovaný na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere 2.165 m2.

Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, detská izba, kúpeľňa s WC a schodisko do podkrovia.

Rekonštrukcia: hliníková strešná krytina, plastové okná, podlahy a dlažba.

Dom je z časti podpivničený cca 35 m2, kde vstup do pivnice/kotolne je z vonkajšej strany domu. Veľkou pridanou hodnotou je nevyužité podkrovie s terasou o výmere cca 16 m2 a balkónom o výmere 3 m2 , ktoré ponúka novým majiteľom jedinečnú príležitosť na rozšírenie obytného priestoru, ktorý môže slúžiť viacerým účelom. Z terasy, ktorá je ideálne orientovaná na západnú stranu, sa Vám naskytne krásny výhľad na okolitú prírodu. Výhodou je, že pozemok je kompletne oplotený, nachádza sa na ňom samostatne stojaca hospodárska budova o výmere cca 32 m2, kopaná studňa v hĺbke 8m a ovocné stromy. Dom je napojený na elektrinu, zdrojom pitnej vody je studňa, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie zabezpečuje kotol na tuhé palivo, ktorý sa nachádza v pivničných priestoroch domu.

Ak hľadáte pokojné prostredie pre bývanie, kontakt s prírodou a čerstvý vzduch mimo mestského ruchu, ste na správnej adrese.

Občianska vybavenosť v obci: materská a základná škola, ihrisko, potraviny, pohostinstvo, poľnohosp. potreby, pizzeria, turistická ubytovňa, autoservis, pálenica, pošta, autobusová zastávka,…

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 134.999 €

Detaily

Cena : 134.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 126 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Lysá pod Makytou
Adresa : Lysá pod Makytou
PSČ: : 02054
ID nehnuteľnosti : 14461

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 2
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.