Exkluzívne ponúkame slnečný pozemok Plevník-Drienové

65 

Exkluzívne ponúkame slnečný pozemok Plevník-Drienové

Exkluzívne ponúkame na predaj rozľahlý pozemok, ktorý je vhodný na realizáciu developerského projektu, v obci Plevník – Drienové, okres Považská Bystrica. Pozemok o celkovej výmere 7.822 m2 je vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov, prípadne chát. Nachádza sa v extraviláne, vedený ako orná pôda a TTP, v tesnej blízkosti zastavanej časti obce. Prístupová cesta sa napája priamo z hlavnej cesty, ktorá je celoročne udržiavaná. Pozemok je kompletne oplotený a z jednej strany ho lemuje potok Drienovka. Nachádzajú sa na ňom 2 udržiavané záhradné chatky, 2x elektrická prípojka a vŕtaná studňa. Obe chatky sú napojené na elektrinu, pričom jedna slúži ako odkladací priestor a druhá na rekreáciu. Pridanou hodnotou sú rodiace ovocné stromy a nádherný výhľad na Malý Manín. Toto mieste si po prvej návšteve ihneď zamilujete, krásne výhľady, čistý vzduch a nekonečný pokoj tvoria ideálne miesto pre život.

Tento pozemok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktickú a pohodlnú polohu s výborným napojením na diaľničný privádzač D1, ktorý sa nachádza vo vzdialenosti iba cca 2,5 km.

Plevník-Drienové je vyhľadávanou a obľúbenou lokalitou medzi turistami, nakoľko je táto oblasť známa nádhernou prírodou, turistickými trasami a krásnymi výhľadmi.

Občianska vybavenosť v obci: materská škola, základná škola, pošta, potraviny, pohostinstvo, autobusová zastávka,…

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 948 888 107, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena : 65 €/m2

Detaily

Cena : 65 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 7822 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Plevník-Drienové
PSČ: : 01826
ID nehnuteľnosti : 14108
Avatar photo
Katarína Halasová
  • : halasova@vianema.eu
  • : +421948 888 107
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.