Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok s výhľadom, Košeca

40 

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok s výhľadom, Košeca

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný a lukratívny stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Košeca, časť Veľké Košecké Podhradie, v okrese Ilava. Výmera pozemku predstavuje skvelých 1.517 m2 a teda je ideálny na výstavbu rodinného domu, chaty, chalupy, či zrubu. Veľkou výhodou je, že sa dá rozdeliť na 2 parcely (po 700-800 m2), prípadne je možnosť dokúpiť aj vedľajší pozemok o výmere 1.100 m2.

Určite oceníte, že pozemok je celodenne slnečný a ako posledný je situovaný na úpätí vrchu, odkiaľ poskytuje nádherný výhľad a ničím nerušené súkromie. Tvar pozemku predstavuje výhodný obdĺžnik – cca 35m x 45m. Výhodou je, že elektrická prípojka sa nachádza už na pozemku a zdrojom pitnej vody v tejto oblasti je studňa. Prístup je výhodný – priamo z miestnej asfaltovej komunikácie a celoročne udržiavaný.

Tento pozemok je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pokojné prostredie pre rodinný život. Svojou veľkosťou a výbornou orientáciou na slnečnú stranu, poskytuje novým majiteľom dostatok priestoru na realizáciu domu podľa vlastných predstáv. Určite Vás očarí aj krásny výhľad na okolitú krajinu.

Vďaka vyhľadávanej lokalite je taktiež výbornou investičnou príležitosťou, investujte do budúcnosti s týmto atraktívnym pozemkom!

Obec poskytuje kvalitnú občiansku vybavenosť: základná škola s materskou školou, multifunkčné ihrisko, pošta, potraviny, autobusová zástavka,…

Vzdialenosť do mesta Ilava – 8 km

Vzdialenosť do mesta Púchov – 22 km

Vzdialenosť do krajského mesta Trenčín – 35 km

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 40 €/m2 + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 40 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 1517 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Košeca
Adresa : Košeca
PSČ: : 01831
ID nehnuteľnosti : 16523
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.