Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok v Skalke nad Váhom

89 

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok v Skalke nad Váhom

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, v okrese Trenčín. Výmera pozemku predstavuje skvelých 799 m2 a teda je ideálny na výstavbu rodinného domu. Pozemok je celodenne slnečný, situovaný medzi rodinnými domami a poskytuje unikátnu príležitosť pre stavbu domu s nádherným výhľadom, vzhľadom na prechod z roviny do svahu v zadnej časti. Dĺžka pozemku predstavuje výhodný tvar obdĺžnika – cca 42m a šírka cca 17m. Výhodou je, že IS: voda, plyn, elektrina a kanalizácia na dažďovú vodu sa nachádzajú na hranici pozemku. Prístup je priamo z miestnej asfaltovej komunikácie.

Tento pozemok je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pokojné prostredie pre rodinný život. Svojou veľkosťou a výbornou orientáciou na slnečnú stranu, poskytuje novým majiteľom dostatok priestoru na realizáciu domu podľa vlastných predstáv. Určite Vás očarí aj krásny výhľad na okolitú krajinu.

Vybrať si môžete z viacerých pozemkov! Máte jedinečnú príležitosť prvotného výberu, kde si podľa vlastných preferencii a požiadaviek môžete vybrať svoj pozemok.

Vďaka atraktívnej lokalite je taktiež výbornou investičnou príležitosťou.

Investujte do budúcnosti s týmto atraktívnym pozemkom!

Obec poskytuje kvalitnú občiansku vybavenosť: základná škola s materskou školou, multifunkčné ihrisko, lekár, zubná ambulancia, pošta, potraviny, kaderníctvo, 5 x autobusová zástavka,…

Vzdialenosť do krajského mesta Trenčín – 5 km

Vzdialenosť do mesta Dubnica nad Váhom – 12 km

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 89 €/m2

Detaily

Cena : 89 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 799 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Skalka nad Váhom
Adresa : Skalka nad Váhom
PSČ: : 91331
ID nehnuteľnosti : 14961
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.