Exkluzívne ponúkame veľký 3-izbový byt s 2 balkónmi, Považská Bystrica

139.999 

Exkluzívne ponúkame veľký 3-izbový byt s 2 balkónmi, Považská Bystrica

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 81 m2 + 2x balkón, ktorý nájdete na veľmi obľúbenej ulici Stred, v Považskej Bystrici. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí s výťahom, v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome.

Dispozícia: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, priestranná kuchyňa s prístupom na balkón, špajza, obývacia miestnosť, spálňa a detská izba s prístupom na balkón.

K bytu prislúcha priestranná, murovaná pivnica o výmere 3,2 m2. Zateplené stropy v pivničných priestoroch zvyšujú energetickú účinnosť a zabezpečujú tak lepšiu tepelnú izoláciu v bytovom dome.

Pri byte sa nachádza pivničná kobka, ktorá nie je predmetom predaja ale nový majitelia ju môžu využívať.

Byt prešiel nasledovnou rekonštrukciou: plastové okná, podlahy a dlažby, omietky, bytové jadro, rozvody elektriny, rozvody vody a odpadu, nové radiátory, detská izba a obývacia miestnosť je zateplená aj z vnútornej strany.

Po vstupe do bytu okamžite pocítite príjemnú rodinnú atmosféru, ktorá Vám prinesie pocit domova. Byt je slnečný a vzdušný, výhodou je, že sa predáva čiastočne zariadený. Ideálne veľké a nepriechodné izby zabezpečujú pohodlný a súkromný priestor pre každého člena rodiny.

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta s výbornou polohou. V jeho blízkosti nájdete všetku potrebnú občiansku vybavenosť: materská a základná škola, autobusová zastávka, nákupné stredisko, obchody, lekárne, potraviny, a to všetko v pešej dostupnosti.

V okolí bytového domu sa tiež nachádzajú trávnaté plochy s detskými ihriskami, čo ocenia hlavne Vaše deti.

Byt je ihneď k dispozícii.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 948 888 107, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 139.999 €

Detaily

Cena : 139.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 81 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Považská Bystrica
Adresa : Stred
PSČ: : 01701
ID nehnuteľnosti : 14448

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 3
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Katarína Halasová
  • : halasova@vianema.eu
  • : +421948 888 107
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.