Reality na predaj

Reality na predaj – ponúkame realitné služby, u nás nájdety domy, pozemky, byty, kancelárie a iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Hľadáte nehnuteľnosti na predaj? Naša realitná kancelária ponúka širokú ponuku nehnuteľností vhodných pre rôzne potreby a preferencie. Či už hľadáte dom, byt, pozemok alebo komerčnú nehnuteľnosť, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ideálnu možnosť.

Naše nehnuteľnosti na predaj sú dôkladne preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie. Zahrňujeme údaje o veľkosti, izbách, lokalite a všetkých dôležitých vlastnostiach nehnuteľnosti. Mnohé z nich sú vybavené fotkami, ktoré vám umožnia mať predstavu o ich vzhľade a dizajne.

Okrem toho, že poskytujeme informácie o samotnej nehnuteľnosti, radi vám poskytneme aj bližšie informácie o lokalite, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza. Spomenieme blízkosť škôl, obchodov, zdravotníckych zariadení a dopravy, čo je dôležité pri rozhodovaní o kúpe nehnuteľnosti.

Našim cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá presne zodpovedá vašim požiadavkám a budete sa v nej cítiť doma. Sme tu, aby sme vám pomohli s procesom kúpy a zodpovedali všetky vaše otázky. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, a radi vám poskytneme ďalšie informácie o dostupných nehnuteľnostiach na predaj.

Naše reality na predaj sú starostlivo preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie o každej nehnuteľnosti. Zistíte o nich veľkosť, počet izieb, umiestnenie a dôležité vlastnosti. Okrem toho, môžete si prezrieť fotografie a virtuálne prehliadky, ktoré vám umožnia získať lepšiu predstavu o nehnuteľnosti.

Sme tu, aby sme vám pomohli v celom procese kúpy reality. Naši odborníci vám poskytnú všetky potrebné informácie, odpovedia na vaše otázky a pomôžu vám s rozhodovacím procesom. Naším cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám, predstavám a rozpočtu.

Ak máte záujem o nejakú z našich realít na predaj, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne môžeme začať proces nájdenia vašej vysnívanej nehnuteľnosti a vytvoriť z nej váš nový domov alebo investičnú príležitosť.

 

Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Vyhľadávanie

Exkluzívne ponúkame 3-izbový tehlový rodinný dom, Ochodnica

94.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Ochodnica,…

  3   1   90 m2

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok, Lazy pod Makytou

53 

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného…

  1505 m2

Exkluzívne ponúkame ideálny stavebný pozemok, Zubák

60 

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkosťou ideálny stavebný pozemok v obci…

  1000 m2

Exkluzívne ponúkame atraktívny stavebný pozemok, Predmier

79 

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Predmier,…

  1199 m2

Exkluzívne ponúkame rovinatý stavebný pozemok Ladce

51.599 

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Ladce,…

  575 m2

Exkluzívne ponúkame na prenájom nebytový priestor v Púchove

450 

Exkluzívne ponúkame na prenájom priestranný kancelársky/obchodný priestor s rozlohou 57…

  57 m2

Exkluzívne ponúkame lukratívny stavebný pozemok v obci Streženice

63 

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny pozemok, ktorý je ideálny pre…

  2310 m2

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Raková, okres Čadca

95 

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny a slnečný stavebný pozemok v…

  2207 m2

Exkluzívne ponúkame krásny pozemok, Skalka nad Váhom

59 

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, stavebný pozemok v obci Skalka…

  1547 m2