Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

EXKLUZÍVNE! DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V OBCI SKALITÉ

337 m² - Skalité, Žilinský, Slovakia

QR Code
Detaily

Ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom v príjemnom prostredí obce Skalité. Postavený bol v roku 1964, v roku 1974 bola zrealizovaná prístavba. Dom má vlastnú príjazdovú cestu a dva samostatné vstupy. Nachádza sa v blízkosti centra obce, na veľkom mierne svahovitom slnečnom pozemku o výmere 1250 m2, na ktorom sa nachádzajú aj dva sklady vhodné na rôzne využitie a žumpa.

Dispozične je dom rozdelený na jedno prízemné podlažie a jedno nadzemné podlažie s čiastočne zobytneným podkrovím.

V prízemnom podlaží, so zastavanou plochou 126 m2, sa nachádzajú tri veľké priestranné pivnice, chodba, dva sklady, dielňa, kotolňa a kúpeľňa. Podlahy sú prevažne betónové, okná aj dvere sú drevené. V kúpeľni je dlažba, smaltová vaňa a keramický obklad.

Nadzemné podlažie, so zastavanou plochou 120 m2, tvoria tri priestranné izby, dve chodby, kuchyňa, kúpeľňa a komora. Podlahu tvorí väčšinou dlažba, okná aj dvere sú drevené. V kuchyni je kuchynská linka, nerezové umývadlo, elektrický sporák s keramickou platňou. Kúpeľňa je zrekonštruovaná a je v nej plastová vaňa, WC, umývadlo a nový elektrický bojler na teplú vodu.

Na povale, s celkovou podlahovou plochou 91 m2, je jedna menšia izba a voľný priestor, ktorý môže slúžiť ako ďalší sklad.
Rozvody vody, elektriny a kúrenia sú plne funkčné, nový kotol na tuhé palivo, dom je čistý – vymaľovaný, prázdny a prichystaný na okamžité nasťahovanie sa.

Veľkou výhodou je možnosť parkovania pri dome a aj dobré autobusové a vlakové spojenie s okolitými obcami. V centre obce je obecný úrad, zdravotné aj kultúrne stredisko, materská a základná škola a obchody.

Cena nehnuteľnosti je 49.999 eur.

Základné info
Typ : Dom
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1043
Cena : €49.999
Výhľad : Záhrada
Izby : 4
Kúpeľne : 2
Celková výmera : 337 m²
Rok výstavby : 1964
Obytný priestor : 0 Sqft
Vlastnosti
Záhrada
Pivnica
Kuchyňa
Komora
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Žilinský
Mesto : Skalité
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Dom Na predaj
  • ID číslo : 1043
  • Izby : 4
  • Kúpeľne : 2
  • Celková výmera : 337 m²
€49.999
Agent info
Vianema, s.r.o.
Legerského 10, Bratislava
Kontaktujte nás