Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

EXKLUZÍVNE! ZREKONŠTRUOVANÝ, PEKNÝ 3-IZB. BYT v ŽILINE, SÍDL. SOLINKY

65.30 m² - Dubová, Žilina, Žilinský, Slovakia

QR Code
Detaily

Ponúkame na predaj pekný a príjemný 3-izbový byt v Žiline, Dubová ulica na sídlisku Solinky. Byt sa nachádza na 6.p./12.p. v zateplenej bytovke a celkovou výmerou 65,30 m2, orientovaný je na východ a juh.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1989 a v roku 2015 prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené vstupné dvere, obidva osobné výťahy, stupačkové rozvody, bolo urobené zateplenie bytovky a nová fasáda.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, troch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, komory a šatníka.
V roku 2014 prešiel byt rekonštrukciou, v rámci ktorej boli osadené nové obklady, boli vymenené vnútorné rozvody vody a kanalizácie, vymenené plastové okná, dvere, elektroinštalácia a vymenená kuchynská linka so spotrebičmi.

Podlahy na chodbe, v kuchyni, v kúpeľni a vo WC sú z keramickej dlažby, v izbách sú laminátové podlahy. V kuchyni je kuchynská linka s el. sporákom, keramickou plaťňou, nerezový drez a digestor. V kúpeľni je keramické umývadlo, vaňa, pákové batérie, vo WC je kombi misa.

K bytu prislúcha loggia a pivnica s plochou 1,43 m2.

Ponúkaná nehnuteľnosť je výbornou voľbou pre mladé rodiny, ale aj aktívnych ľudí, ktorí vyhľadávajú ako športové vyžitie, tak aj miesta plné zelene pre pokoj a oddych. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je množstvo zelene v okolí a blízky lesopark len pár minút chôdze od bytového domu.

Výborné je aj dopravné spojenie s centrom mesta a občianska vybavenosť. V dostupnosti do 5 minút pešo sa nachádza OC MAX a obchody reťazcov Tesco a Lidl. Do 10 minút sa dostanete k zastávke MHD, pošte, zdravotnému stredisku, materskej a základnej škole, posilňovni či reštaurácii.

Cena bytu je 116.999 eur a bude k nej pripočítaná provízia.

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1044
Cena : €116.999
Výhľad : Príroda
Izby : 3
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 65.30 m²
Rok výstavby : 1989
Obytný priestor : 0 Sqft
Vlastnosti
Výťah
Balkón
Pivnica
Kuchyňa
Komora
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Žilinský
Mesto : Žilina
Ulica : Dubová
Poschodie : 8
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1044
  • Izby : 3
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 65.30 m²
€116.999
Agent info
Vianema, s.r.o.
Legerského 10, Bratislava
Kontaktujte nás