Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

EXKLUZÍVNE! PRÍJEMNÝ 2i BYT V MOSTE PRI BRATISLAVE

69 m² - M.R.Štefánika, Most pri Bratislave, Bratislavský, Slovakia 90046

QR Code
Detaily

Ponúkame na predaj pekný a príjemný 2 izbový byt, s celkovou výmerou 69,64 m2, nachádzajúci sa na ulici M.R.Štefánika, obec Most pri Bratislave. K bytu prislúcha pivničná kobka o rozmere 3,00 m2 a vkusná terasa (predzáhradka) o rozmere cca. 30 m2. Byt pôsobí pekným a útulným dojmom, nachádza sa na 1.NP v 4. poschodovom bytovom dome a orientovaný je na juhovýchodnú stranu.

Bytový dom bol daný do užívania v roku 2008 a nachádza sa v ňom celkovo 28 bytov s prístupom z dvoch vchodov. Každý z vchodov má samostatný výťah. Na 1.NP sú len dva byty a spoločné zariadenia (kočikáreň a schodisková hala na každom NP). Bytový dom je murovaný, zateplený, s plechovou sedlovou strechou so spádom.

Byt pozostáva z dvoch samostatných nepriechodných izieb (13,5 a 17,5 m2), kuchyne (11,2 m2), predsiene (12,9 m2) a kúpeľne s WC (4,6 m2). V celom byte sú laminátové plávajúce parkety, v kúpeľni je keramická dlažba, jadro je murované.

Kuchyňa je zariadená drevenou kuchynskou linkou, umývačkou riadu, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, dvojdielnym nerezovým drezom s batériou a digestorom. Z kuchyne sa vychádza na terasu (predzáhradku) s terazzovou dlažbou.

V kúpeľni sa nachádza zamurovaná smaltovaná vaňa, umývadlo a batérie, combi WC a odvetrávanie je zabezpečené oknom.

V obývacej miestnosti sa nachádza elegantný krb, ktorý dotvorí príjemný pocit domova.

Vchodové dvere sú protipožiarne, interiérové dvere sú drevené v drevených zárubniach, okná v celom byte, vrátane východiskových dverí na terasu, sú plastové s izolačným dvojsklom a hliníkovými žalúziami. Vykurovanie bytu je zabezpečené vlastným plynovým prietokovým nástenným kotlom, ktorý je umiestnený v kúpeľni a je aj zdrojom TÚV, všetky radiátory majú aj termostatický ventil.

Bytový dom sa nachádza v rovinatej oblasti v krajnej časti obce s množstvom zelene, len 15 km od centra hlavného mesta, s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, zdravotné stredisko, potraviny, pošta, detské ihrisko a pod.) a prístupom do Bratislavy aj napojením na cestu do Dunajskej Stredy.

Celkové mesačné náklady sú vo výške 120,- eur.

Byt sa predáva čiastočne zariadený za cenu 116.999,- eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská provízia.

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1049
Cena : €116.999
Výhľad : Príroda
Izby : 2
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 69 m²
Rok výstavby : 2008
Obytný priestor : 62 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Bratislavský
Mesto : Most pri Bratislave
PSČ : 90046
Ulica : M.R.Štefánika
Poschodie : 1
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1049
  • Izby : 2
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 69 m²
€116.999
Agent info
Vianema, s.r.o.
Legerského 10, Bratislava
Kontaktujte nás