Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

REZERVOVANÉ Exkluzívne 3-izbový byt s loggiou

65 m² - 8686/30 Rajecká, Bratislava, Bratislavský, Slovakia 82107

QR Code
Detaily

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3-izbový byt s loggiou na Rajeckej ul., nachádzajúci sa na 6. poschodí s novým výťahom. Byt je dobre presvetlený (J,S), o celkovej výmere cca 65 m2, ktorú tvorí: vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa so vstupom na loggiu, 2x samostatná spálňa, kúpeľňa a WC. Byt má vymenené plastové okná, laminátové podlahy a murované jadro (kúpelňa), patrí k nemu aj pivničná kobka nachádzajúca sa na prízemí zatepleného bytového domu. V okolí bytu sa nachádza detské ihrisko, obchody, reštaurácie a kompletná občianska vybavenosť. Mesačné náklady sú cca 190€.

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám radi pomôžeme s vybavovaním financovania danej nehnuteľnosti a s rekonštrukciou.

Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie Poprosíme klientov, aby taktiež dodržiavali hygienické opatrenia.

Cena bytu: 137.999 €

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1063
Cena : €137.999
Výhľad : Ulica
Izby : 3
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 65 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 Sqft
Vlastnosti
Kúrenie
Výťah
Pivnica
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Bratislavský
Mesto : Bratislava
PSČ : 82107
Ulica : Rajecká
Číslo ulice : 8686/30
Poschodie : 6
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1063
  • Izby : 3
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 65 m²
€137.999
Agent info
Vianema s.r.o.
Karpatské námestie 10A, Bratislava
Kontaktujte nás