Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne 3-izbový byt Čadca Martinkov potok

68 m² - 2455 Jána Kollára, Čadca, Žilinský, Slovakia 02201

QR Code
Detaily

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Čadca – časť Martinkov potok, s nádherným výhľadom. Byt o celkovej výmere 68 m2 + balkón sa nachádza na 4.poschodí bez výťahu a je dispozične ideálne orientovaný. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne a samostatného WC, obývacej izby so vstupom na balkón, spálne, kuchyne a detskej izby. K bytu prislúchajú 2 pivnice o výmere cca 4-5 m2. V minulosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, vstavaná skriňa, termostaty s diaľkovým ovládaním atď. Bytový dom je kompletne zateplený a mesačné náklady sú cca 160€. Vyhradené parkovanie je priamo pred vchodom a je zaplatené do konca roka.

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám radi pomôžeme s vybavovaním financovania danej nehnuteľnosti a s rekonštrukciou.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie Poprosíme klientov, aby taktiež dodržiavali hygienické opatrenia.

Cena bytu: 89.999 € + sprostredkovateľská provízia

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1065
Cena : €89.999
Výhľad : Ulica
Izby : 3
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 68 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Žilinský
Mesto : Čadca
PSČ : 02201
Ulica : Jána Kollára
Číslo ulice : 2455
Poschodie : 4
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1065
  • Izby : 3
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 68 m²
€89.999
Agent info
Vianema s.r.o.
Karpatské námestie 10A, Bratislava
Kontaktujte nás