Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne Slnečný 3-izbový byt v obci Beluša

68 m² - Ul. Ľudovíta Štúra, Beluša, Trenčiansky, Slovakia 01861

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3-izbový byt s loggiou v obci Beluša na ul. Ľudovíta Štúra. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. Byt je slnečný a priestranný. Byt sa predáva kompletne zariadený. Výmera je 68 m2, ktorú tvorí: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba so vstupom na loggiu 5,7 m2, spálňa, detská izba, kúpeľňa a samostatne WC. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou má nové plastové okná, stierky, kuchynskú linku, vchodové bezpečnostné dvere, obklady, laminátové podlahy a murované jadro (kúpelňa) taktiež sú vymenené stupačky. K bytu patrí aj pivnica. V okolí bytu sa nachádza detské ihrisko, obchody, zdravotné stredisko, škola a škôlka cca 3 min., reštaurácie a kompletná občianska vybavenosť. Mesačné náklady sú cca 140€.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie Poprosíme klientov, aby taktiež dodržiavali hygienické opatrenia.

Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s vybavovaním financovania danej nehnuteľnosti.

V prípade záujmu kontaktujte nášho makléra na tel. č. +421 919 345 760.

Cena: 119 999 € + sprostredkovateľská provízia

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1066
Cena : €119.999
Výhľad : Záhrada
Izby : 3
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 68 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčiansky
Mesto : Beluša
PSČ : 01861
Ulica : Ul. Ľudovíta Štúra
Poschodie : 2
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1066
  • Izby : 3
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 68 m²
€119.999
Agent info
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás