Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne Rekreačný pozemok Horné Srnie - Ostrá Hora

1,172 m² - Horné Srnie, Horné Srnie, Trenčianský, Slovakia 91442

QR Code
Detaily

Ponúkame na predaj jedinečný slnečný pozemok, vhodný na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti (zrub, chata, chalupa…). Nachádza sa v katastri obce Horné Srnie, v chatárskej lokalite lúka pod Ostrou Horou, o celkovej výmere 1172 m2. Pozemok je od centra obce vzdialený len cca 3 min. autom, napriek tomu poskytuje maximálne súkromie, s nádherným výhľadom na široké okolie. Teda je umiestený v intraviláne a mimo zastavaného územia obce, s prístupovou cestou a možnosťou napojenia na elektrinu, či vodu (viď foto – geometrický plán). Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie Poprosíme klientov, aby taktiež dodržiavali hygienické opatrenia.

Cena: 12 €/ m2

Základné info
Typ : Pozemok
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1067
Cena : €12
Výhľad : Príroda
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 1,172 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčianský
Mesto : Horné Srnie
PSČ : 91442
Ulica : Horné Srnie
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Pozemok Na predaj
  • ID číslo : 1067
  • Obytný priestor : 1,172 m²
€12
Agent info
Vianema s.r.o.
Karpatské námestie 10A, Bratislava
Kontaktujte nás