Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame krásnu drevenicu v obci Klokočov, Čadca

150 m² - Klokočov, Žilinský, Slovakia 02322

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu zrekonštruovanú drevenicu v obci Klokočov – Rybarie, okres Čadca. Nachádza sa na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 753 m2, v blízkosti lesa. Na drevenici prebieha finálna časť rozsiahlej rekonštrukcie, kde sa zachovala jedna pôvodná izba a ostatné časti + podkrovie, sú novovybudované. Bola vymenená aj strešná krytina – plech aluzinok a plastové okná, kúrenie,… Pozostáva z 2 podlaží, pričom zastavaná plocha chaty a prístavby predstavuje cca 150 m2.

Dispozícia:
1. podlažie : vstupná chodba, spoločenská miestnosť, priestranná terasa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, priestranná kuchyňa
2. podlažie: priestranná hala/nočná časť, kúpeľňa s WC

Drevenica je napojená na elektrinu, má vlastnú plastovú žumpu a zdrojom pitnej vody je 50m hlboký vrt. Vykurovanie zabezpečuje pec s výmenníkom na tuhé palivo a výhodou je, že teplotu si viete regulovať prostredníctvom termostatu. Na pozemku sa nachádza pôvodná kamenná – vínna pivnica, na ktorej sa stavia ďalšia obytná miestnosť, so súkromným vstupom. Prístupová cesta je spevnená a udržiavaná, prístupná osobným autom.

Toto tiché a ,,rozprávkové miesto“ je ideálne pre regeneráciu a odpočinok, kde Vám okolitá príroda navodí pocit harmónie a vnútorného pokoja.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 919 345 760, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme. Tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 135.999,-€

Základné info
Typ : Chaty/Chalupy
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1156
Cena : €135.999
Výhľad : Príroda
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 150 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Žilinský
Mesto : Klokočov
PSČ : 02322
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Chaty/Chalupy Na predaj
  • ID číslo : 1156
  • Obytný priestor : 150 m²
€135.999
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás