Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame pozemok s veľkým potenciálom - Pružina

5,159 m² - Pružina, Trenčianský, Slovakia 01822

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný pozemok o výmere 5159 m2 , v katastri obce Pružina, časť Mlynište. Pozemok je slnečný, rovinatý a situovaný v tichom prostredí, ponúka krásne výhľady a je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty/zrubu. V blízkosti pozemku sa nachádza bod napojenia na el. energiu, zdrojom pitnej vody v tejto oblasti je studňa. Nachádza sa v extraviláne, mimo zastavané územie obce, avšak výhodou je, že prístupová cesta je asfaltová a posledných pár metrov spevnená.
Výborná poloha pozemku, krásne výhľady na okolitú prírodu, maximálne súkromie a perfektná dostupnosť osobným autom je niekoľko benefitov, ktoré Vám toto jedinečné miesto ponúka.
Obec Pružina sa nachádza v krásnom prostredí Strážovských vrchov, ktoré patria medzi vyhľadávané turistické oblasti. Okolitá príroda a čisté horské prostredie poskytujú dokonalé miesto pre relax a regeneráciu.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 919 345 760, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme. Tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 31€/m²

Základné info
Typ : Pozemok
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1158
Cena : €31
Výhľad : Príroda
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 5,159 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčianský
Mesto : Pružina
PSČ : 01822
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Pozemok Na predaj
  • ID číslo : 1158
  • Obytný priestor : 5,159 m²
€31
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás