Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Oščadnica, okres Čadca

0 m² - Oščadnica, Žilinský, Slovakia 02301

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastri obce Oščadnica, časť Košariská-Švancarovci.
Rozloha pozemku s prístupovou cestou predstavuje 3402 m2. Pozemok je mierne svahovitý, poskytuje maximálne súkromie, s nádherným výhľadom na široké okolie kysuckej prírody.
Je ideálny na výstavbu jedného alebo viac rodinných domov, prípadne chaty, chalupy, či zrubu. Na pozemku sa nachádza bod napojenia na el. energiu a prameň, ktorý je zdrojom pitnej vody.

Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: potraviny, lekáreň, zdravotné stredisko, kostol, pošta, autobusová zastávka, materská a základná škola.
Veľkým benefitom je, že pozemok je vzdialený iba pár kilometrov od Poľských a Českých hraníc a lyžiarskeho strediska SNOWPARADISE Veľká Rača, ďalšie najbližšie turistické a rekreačné body sú: Oravská Lesná, vodná nádrž (Nová Bystrica), Stará Bystrica (centrum, orloj, rozhľadňa…) Vychylovka (skanzen) a veľa ďalších.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. č.:+421 919 345 760, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 49€/m2

Základné info
Typ : Pozemok
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1183
Cena : €49
Výhľad : Príroda
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Žilinský
Mesto : Oščadnica
PSČ : 02301
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Pozemok Na predaj
  • ID číslo : 1183
  • Obytný priestor : 0 m²
€49
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás