Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame veľký 2-izbový byt s balkónom, Čadca

64 m² - SNP, Čadca, Žilinský, Slovakia 02204

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký, slnečný 2 izbový byt s balkónom, na ulici SNP, sídlisko Kyčerka – Čadca. Podlahová plocha bytu predstavuje 64 m2. Nachádza sa na 5 poschodí s výťahom a poskytuje krásne výhľady na okolie.

Je ideálne dispozične riešený: vstupná chodba so šatníkom, obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa s loggiou, kúpeľňa a samostatné WC, pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu. Do spálne a obývacej miestnosti je samostatný vstup a navyše sú prepojené aj prechodovými dverami. Výhodou je tiež, že byt je orientovaný na juhovýchodnú stranu, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.

Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Veľkou výhodou je, že byt sa dá zrekonštruovať podľa vlastných predstáv, s čím Vám radi pomôžeme. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a má aj nový výťah a vymenené stupačky.

Byt je situovaný v tichej a žiadanej lokalite mesta, s možnosťou prechádzok s deťmi a venčenie psov. Poloha bytového domu ponúka výbornú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody (Lidl, Koruna…), škola, škôlka, nemocnica, kostol, zástavka MHD. Veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie pri bytovom dome.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 919 345 760, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena : 94.999,-€

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1190
Cena : €94.999
Výhľad : Ulica
Izby : 2
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 64 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Žilinský
Mesto : Čadca
PSČ : 02204
Ulica : SNP
Poschodie : 5
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1190
  • Izby : 2
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 64 m²
€94.999
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás