Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame tehlový dom v Košeckom Podhradí

121 m² - Košecké Podhradie, Trenčianský, Slovakia 01831

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkorysý, tehlový rodinný dom v Košeckom Podhradí, v časti Háj, okres Ilava. Zastavaná plocha predstavuje cca 121 m2, dom je situovaný na slnečnom, mierne svahovitom pozemku o výmere 1977 m2, z ktorého sa Vám naskytnú krásne výhľady na panorámu okolitej prírody.

Dispozícia:
Suterén: kotolňa, 5x sklad
1. podlažie: vstupná hala, kúpeľňa, WC, kuchyňa, špajza, chodba, 4 x obytná miestnosť
2. podlažie: chodba, 1 x obytná miestnosť

Dom je napojený na elektrinu, zdrojom pitnej vody je studňa a tiež obecný vodovod, odpad z domu, aj z hospodárskej budovy je zvedený do betónovej žumpy. Vykurovanie zabezpečuje kotol na tuhé palivo.
Na pozemku sa nachádza betónová pivnica, tehlová hospodárska budova o výmere cca 100m2, ktorej súčasťou je priestranná garáž, sklad, chliev a humno. V zadnej časti za hospodárskou budovou sa nachádza drevená prístavba, s klietkami pre chov hospodárskych zvierat a s výbehom o výmere 459 m2. Pozemok je oplotený a sú na ňom vysadené ovocné stromy. Výhodou je, že prístup je po asfaltovej obecnej ceste, z dvoch strán – cez Košecké Podhradie alebo Hornú Porubu.

Dom je v pôvodnom stave, čo umožňuje novým majiteľom rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a zároveň sa nachádza v krásnom prostredí uprostred prírody. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre rodinu, ktorá sa zameriava na chov hospodárskych zvierat a pestovanie plodín. V okolí sa nachádza hneď niekoľko zaujímavých a vyhľadávaných turistických cieľov ako napríklad vrch Vápeč, Vlčinec a vrch Sokol, Košecký hrad, Košecký dvor – chov a predaj potravín, lyžiarske stredisko Homôlka a pod.
Občianska vybavenosť v obci: materská škola, základná škola, pošta, potraviny, pohostinstvo a ihrisko.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 948 888 107, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 169.999,-€ + dohoda

Základné info
Typ : Dom
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1203
Cena : €169.999
Výhľad : Príroda
Izby : 5
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 121 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčianský
Mesto : Košecké Podhradie
PSČ : 01831
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Dom Na predaj
  • ID číslo : 1203
  • Izby : 5
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 121 m²
€169.999
Agent info
Katarína Halasová
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás