Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne na predaj chalupa so súpisným číslom, Záskalie

48 m² - Záskalie, Trenčianský, Slovakia 01705

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu – chalupu, s možnosťou trvalého bývania, vo vyhľadávanej lokalite v obci Záskalie, okres Považská Bystrica. Obytná plocha stavby predstavuje 48 m² a je situovaná v blízkosti lesa na slnečnom, mierne svahovitom stavebnom pozemku, o celkovej výmere 858 m². Na pozemku sa nachádza dreváreň, prístrešok, šopa a ovocný sad.

Dispozícia:

prízemie: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť

podkrovie: podkrovná izba s prístupom na balkón

Chata disponuje aj murovanou pivnicou, ktorá je vhodná aj ako vínna pivnica, prípadne sklad úrody.

Vykurovanie zabezpečuje sporák na tuhé palivo v kuchyni a v obytnej miestnosti sa nachádza malá piecka na tuhé palivo. Stavba je napojená na elektrinu a vodu je možné zabezpečiť formou vrtu – studňa. Veľkým benefitom je prístupová cesta, ktorá je asfaltová a celoročne udržiavaná.

Pozemok ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu v blízkosti lesa a vysadené ovocné stromy. Okolitá krajina je rozmanitá a ponúka množstvo zaujímavých miest a atrakcií, čo ocenia najmä milovníci turistiky, rekreácie a hubárčenia. V blízkosti sa nachádza aj pohorie Súľovské vrchy kam patrí aj Manín, Manínska tiesňava, Súľovské skaly čo zaujme najmä milovníkov prírody.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 917 088 309, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 99.999€

Základné info
Typ : Chaty/Chalupy
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1216
Cena : €99.999
Výhľad : Príroda
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 48 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčianský
Mesto : Záskalie
PSČ : 01705
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Chaty/Chalupy Na predaj
  • ID číslo : 1216
  • Obytný priestor : 48 m²
€99.999
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás