Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v lokalite Milochov,PB

0 m² - Milochov, Trenčianský, Slovakia 017 06

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky vo vyhľadávanej lokalite v obci Milochov, okres Považská Bystrica. Parcely o celkovej výmere 4 382 m2 sú vhodné na výstavbu rekreačných chatiek, zrubov, či chalúp. Výhodou je, že elektrický bod napojenia sa nachádza priamo na prístupovej – asfaltovej ceste, v blízkosti pozemku a voda sa nachádza priamo na jednej z parciel v podobe studne (je možnosť navŕtať ďalšiu studňu). Benefitom je alternatíva odkúpiť iba časť parciel, pozemkov. Od centra mesta Púchov je pozemok vzdialený len cca 8 min. autom a od centra Považskej Bystrice cca 13 min. autom, čo poskytuje výbornú dostupnosť, ale tiež maximálne súkromie a nádherné výhľady na okolitú prírodu. Pridanou hodnotou sú vysadené ovocné stromy a na svoje si prídu milovníci rekreácie ale aj záhradkári, či hubári.

Vzdialenosti k najbližším turistickým a dôležitým bodom:

Vodná nádrž Nosice – 1.5 km

Považský hrad – 11 km

Salaš Nimnica – 12 km

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 917 088 309, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena : 17€/m2

Základné info
Typ : Pozemok
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1228
Cena : €17
Výhľad : Príroda
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčianský
Mesto : Milochov
PSČ : 017 06
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Pozemok Na predaj
  • ID číslo : 1228
  • Obytný priestor : 0 m²
€17
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás