Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame zrekonštruovaný 3-izb. byt + 2x loggia, BA -Lamač

82 m² - časť Lamač, Bratislava, Bratislavský, Slovakia 84103

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý nájdete vo vyhľadávanej mestskej časti Bratislava – Lamač. Byt o celkovej výmere 82 m2 sa nachádza na 7. poschodí (z 11) a dostanete sa k nemu 2 novými veľkými výťahmi na čip. V minulosti prebehla na bytovom dome kompletná rekonštrukcia: zateplenie obvodového plášťa, rekonštrukcia strechy, vymenené boli stupačky, kamerový systém, nové schránky a vchody na čip.

Byt prešiel v minulosti taktiež rekonštrukciou, kde bola zmenená jeho dispozícia a taktiež boli vymenené plastové okná, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, nová elektroinštalácia, plávajúce podlahy a zrekonštruovaná bola aj kúpeľňa.

Dispozíciu bytu tvorí: vstupná chodba so šatníkom, komora/špajza, spálňa so šatníkom, kúpeľňa, samostatné wc, obývacia izba s predelenou priečkou + loggia, kuchyňa + loggia orientovaná na Z a na prízemí bytového domu je k dispozícii pivnica.

Veľkou výhodou je vyhľadávaná tichá lokalita s množstvom zelene, ktorú ocenia tak rodiny s deťmi ako i milovníci aktívneho oddychu, či psíčkari. Na druhej strane je v okolí kompletná občianska vybavenosť, jednoducho všetko čo je potrebné ku každodennému životu ako obchody a služby, bezproblémové dopravné spojenie, škola, škôlka, pošta, kino…

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 194.999,-€ + sprostredkovateľská provízia

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1232
Cena : €194.999
Výhľad : Ulica
Izby : 3
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 82 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Bratislavský
Mesto : Bratislava
PSČ : 84103
Ulica : časť Lamač
Poschodie : 7
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1232
  • Izby : 3
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 82 m²
€194.999
Agent info
Vianema s.r.o.
Karpatské námestie 10A, Bratislava
Kontaktujte nás