Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Exkluzívne ponúkame veľký 3-izb. byt Zakvášov, Považská Bystrica

84 m² - Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

QR Code
Detaily

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný 3-izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite Zakvášov, v Považskej Bystrici. Byt o celkovej výmere 84 m2 sa nachádza na 4. poschodí s výťahom. Bytový dom prešiel v minulosti rozsiahlou rekonštrukciou: zateplenie fasády, vymenené boli stupačky, nový vchod a nová strecha.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, špajza, obývačka, spálňa s východom na balkón, detská izba, pivnica.

Byt je po kompletnej rekonštrukcií, kde boli menené plastové okná, rozvody elektriny, rozvody vody a odpadu v murovanom jadre, podlahy, obklady a dlažby a tiež interiérové a bezpečnostné dvere. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Výhodou je, že spálňa s detskou izbou sú orientované na juhovýchodnú stranu a kuchyňa s obývacou izbou na severozápadnú stranu, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.

Je situovaný v tichej lokalite mesta, komfortná poloha bytu Vám zaručí pokojné bývanie s plnou občianskou vybavenosťou škola, škôlka, nákupné stredisko, zdravotné stredisko…

Tešíme sa na nových majiteľov!

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 917 088 309, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 159.999,-€

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1239
Cena : €159.999
Výhľad : Ulica
Izby : 3
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 84 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 m²
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Trenčianský
Mesto : Považská Bystrica
PSČ : 01701
Poschodie : 4
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1239
  • Izby : 3
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 84 m²
€159.999
Agent info
Martin Cyprich
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Kontaktujte nás