Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

EXKLUZÍVNE - 4-izbový byt v BA - Devínska Nová Ves

82 m² - Bratislava, Bratislavský, Slovakia 84108

QR Code
Detaily

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný 4-izbový byt na ulici Pavla Horova v Devínskej Novej Vsi.
Byt sa nachádza na 1. vyvýšenom nadzemnom podlaží s výmerou 82 m2, ktorého súčasťou je aj loggia 3,5 m2 a v suteréne sa nachádza vlastná pivničná kobka cca 2 m2.

Aktuálne je dispozične rekonštrukciou zmenený na 3-izbový (odstránená priečka) a tým vznikla priestranná obývacia miestnosť o výmere 17 m2 s loggiou s výhľadom na bezproblémové parkovacie státie pred bytovým domom. Výhodou je, že dané dispozičné riešenie nieje trvalé a teda je možné ho kedykoľvek upraviť podľa aktuálnych priestorových požiadaviek bez nutnosti väčšej investície.

Byt prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou a teda: výmena plastových okien, zasklenie loggie, vstavané skrine v chodbe a v spálni, nové podlahy a dlažby + kompletná rekonštrukcia kúpelne so sprchovým boxom. K zvýšenému komfortu a bezpečiu prispieva aj nový vchod v bytovom dome s čipom.

Je tu veľmi dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádzajú Terno a Lidl, škola a škôlka, banky, reštaurácie, ihriská pre deti…Úplne ideálne pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí hľadajú príjemné prostredie na bývanie s možnosťou oddychu, turistiky a športového vyžitia (cyklistická trasa, fitnes centrum, bazén…)

Byt je voľný podľa dohody, pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať telefonicky.
Cena je vrátane právneho servisu – vypracovania kompletných zmlúv spojených s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti a finančného poradenstva.

Základné info
Typ : Byt
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1033
Cena : €139.500
Výhľad : Ulica
Izby : 4
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 82 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 Sqft
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Kraj : Bratislavský
Mesto : Bratislava
PSČ : 84108
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Byt Na predaj
  • ID číslo : 1033
  • Izby : 4
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 82 m²
€139.500
Agent info
Vianema, s.r.o.
Legerského 10, Bratislava
Kontaktujte nás