Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

ODSTÚPENIE PREVÁDZKY POTRAVÍN - SLOVENSKÝ GROB

0 m² - Slovenský Grob, Slovakia

QR Code
Detaily

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na odstúpenie prevádzku samoobslužných potravín v obci Slovenský Grob, časť Malý Raj. Nachádza sa na prízemí novovybudovaného polyfunkčného objektu.

Obchodné priestory sú v dlhodobom prenájme, novo zariadené, dobre viditeľné od hlavnej cesty. Potraviny sú so zmiešaným tovarom – čerstvé a trvanlivé potraviny, alkohol a drogéria. Jedná sa o jedinú prevádzku svojho druhu v danej obci a so stále sa zvyšujúcim počtom obyvateľov má veľký predpoklad pribúdania stálych zákazníkov.

Prevádzka je dostatočne presvetlená denným svetlom, vybavená stropnými bodovými LED svietidlami, novou podlahou z tmavo šedých dlaždíc, novými skladacími regálmi bielej farby, ktoré sú aj v sklade. Na prevádzke sa nachádza päť väčších chladničiek na potraviny, jedna väčšia chladnička na nápoje, jedna malá chladnička na energetické nápoje a menšia prenosná mraznička na nanuky s dvoma vrchnými posuvnými dverami. V skladových priestoroch sú ďalšie chladničky a mraznička na uskladnenie potravín. Vybavená je dvoma pokladňami s dotykovým displejom a dvoma stojanmi na tabakové výrobky.

Odstúpenie prevádzky je podľa dohody možné aj ihneď. Veľkou výhodou tejto investície je už zaučený a zabehnutý personál potravín a internetový obchod www.potravinymalyraj.sk so všetkými funkcionalitami, ktorý okrem prehľadu ponúkaného tovaru slúži aj ako donáška potravín do domu.

Cena odstúpenia prevádzky je 14.999 EUR.

Základné info
Typ : Kancelárie
Typ zmluvy : Na predaj
ID číslo : 1040
Cena : €14.999
Výhľad : Ulica
Rooms : 2
Kúpeľne : 1
Celková výmera : 0 m²
Rok výstavby : 0
Obytný priestor : 0 Sqft
Adresa a mapa
Štát : Slovakia
Mesto : Slovenský Grob
Poschodie : 0
Longitude : E0° 0' 0''
Latitude : N0° 0' 0''
Kancelárie Na predaj
  • ID číslo : 1040
  • Kúpeľne : 1
  • Celková výmera : 0 m²
€14.999
Agent info
Vianema, s.r.o.
Legerského 10, Bratislava
Kontaktujte nás