Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne ponúkame chatku v Dohňanoch

Dohňany, Trenčiansky, Slovakia 02001

11
Exkluzívne ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatu, v chatovej oblasti obce Dohňany, Púchov. Nachádza sa na slnečnom, mierne svahovitom pozemku, o celkovej výmere 459 m2, s podielom na prístupovej ceste. Pozemok ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu v blízkosti lesa a pridanou hodnotou sú vysadené okrasné rastliny a ovocné stromy.
€26.999

Exkluzívne ponúkame 4-izb. mezonet Štefánikova, Púchov

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

4
1
6
Exkluzívne ponúka na predaj veľkolepý 4-izbový mezonetový byt s priestrannou a vzdušnou dispozíciou, s úžitkovou plochou 144 m2 + 2x loggia, v centre mesta! Nachádza sa na 3.poschodí tehlového bytového domu s výťahom a predáva sa v stave holobytu, pripravený na dokončenie podľa Vašich predstáv. Dispozícia: 1.
€214.999

Exkluzívne ponúkame atraktívny 2-izbový byt Púchov

Rastislavova, Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

2
1
10
Exkluzívne ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt, o výmere 50 m2, na ul. Rastislavova v Púchove. Byt sa nachádza na 8.poschodí s výťahom a prešiel vkusnou rekonštrukciou. Kompletnou rekonštrukciou prešiel tak isto aj bytový dom, vrámci ktorej boli vymenené aj stupačky.
€124.999

Exkluzívne ponúkame lukratívny pozemok Dohňany - Púchov

Dohňany, Trenčianský, Slovakia 02051

14
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok v tichom prostredí, s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Do budúcna je vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v katastri obce Dohňany. Výmera stavebnej parcely je v 550 m2. Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5 min. autom, napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€41.250

Exkluzívne na prenájom komerčný a obchodný priestor, Púchov

1. mája, Púchov, Trenčianský, Slovakia 02302

3
1
22
Exkluzívne ponúkame na prenájom komerčný a obchodný priestor v Púchove na ulici 1. mája, Dom služieb. Komerčný priestor bol doteraz využívaný ako disco bar. Je zariadený - barové boxy na sedenie, vzduchotechnika, osvetlenie a ozvučenie, pódium atď. Je vhodný na prevádzkovanie disco baru, baru alebo herne. Úžitková výmera predstavuje 220 m2.
€700 Za mesiac

Exkluzívne ponúkame stavebné pozemky Bodiná, PB

Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01815

13
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebné pozemky v katastri obce Bodiná, okres Považská Bystrica. Celková výmera pozemku predstavuje 4170 m2 (šírka cca 87 m) a je možné ho rozdeliť na menšie parcely. Aktuálne je vedený ako trvalý trávny porast a je vhodný na výstavbu rodinných domov. Nachádza sa mimo zastavaného územia obce v blízkosti ďalších novostavieb.
€39

Exkluzívne ponúkame slnečný pozemok Maršová-Rašov, Bytča

Bytča, Trenčianský, Slovakia 01401

16
Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačný, slnečný pozemok v katastri obce Maršová-Rašov, okres Bytča, o celkovej výmere 603 m2 (cca 11x56m). Polovica pozemku je rovinatá, druhú časť tvorí lesný porast. Nachádza sa v tichom prostredí, mimo zastavaného územia obce, v blízkosti lesa a je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, chalupy, či zrubu.
€26

Exkluzívne ponúkame slnečný pozemok Stará Bystrica

Stará Bystrica, Žilinský, Slovakia 02304

8
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok v centre obce Stará Bystrica, o celkovej výmere 872 m2. Nachádza sa v zastavanej časti obce, ideálny na výstavbu rodinného domu. Vedú k nemu 2 prístupové cesty, ktoré sú celoročne udržiavané. Elektrický bod napojenia sa nachádza priamo na prístupovej ceste, taktiež plyn a obecný vodovod.
€60

Exkluzívne ponúkame rekreačný pozemok Dlhá nad Kysucou

Dlhá nad Kysucou, Žilinský, Slovakia 02354

16
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný - mierne svahovitý pozemok v tichom prostredí katastra obce Dlhá nad Kysucou, okres Čadca. Očarí vás krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Pozemok je vhodný na výstavbu chaty typu - bez pevných základov, na celoročnú rekreáciu. Pozemok sa skladá z 2 parciel o celkovej výmere 10.096 m2.
€5
21 VýsledkyZobraz