Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne ponúkame tehlový rodinný dom Nosice

Nosice, Trenčianský, Slovakia 02001

3
0
10
Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Nosice (Púchov), s obytnou plochou 53 m2 + pivnica cca 11 m2. Výhodou je, že dom sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 469 m2. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, obývačka a spálňa. Zo vstupnej chodby je vchod do pivnice a do podkrovia, ktoré ponúka možnosť rozšíriť obytnú plochu o ďalšie miestnosti.
€84.999

Exkluzívne ponúkame chatku v obci Dohňany

Dohňany, Trenčianský, Slovakia 02051

11
Exkluzívne ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatu, v chatovej oblasti obce Dohňany, Púchov. Nachádza sa na slnečnom, mierne svahovitom pozemku, o celkovej výmere 459 m2, s podielom na prístupovej ceste. Pozemok ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu v blízkosti lesa a pridanou hodnotou sú vysadené okrasné rastliny a ovocné stromy.
€29.999

Exkluzívne 2 lukratívne stavebné pozemky Dohňany - Púchov

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

11
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Dohňany. Celková výmera pozemku (2 parcely) je 3280 m2. Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5min. autom. Napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€55

Exkluzívne rovinatý stavebný pozemok v Považskej Bystrici

Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

10
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 1.632 m2 v centre mesta Považská Bystrica. Pozemok je v zmysle platného územného plánu mesta určený pre územie verejného občianskeho vybavenia so stanoveným regulatívom UO 02 A, výstavbu komerčného zariadenia, s maximálnou povolenou výškou zástavby 1 nadzemné podlažie.
€116

Exkluzívne veľký slnečný pozemok Lazy pod Makytou

Lazy pod Makytou, Trenčianský, Slovakia 02055

5
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný svahovitý pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu priamo v lone prírody. Vhodný na výstavbu chaty a celoročnú rekreáciu. Pozemok je vhodný aj na výstavbu chaty z kontajneru alebo iného typu bez základov. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Lazy pod Makytou, časť Mladoňov.
€6
17 VýsledkyZobraz