Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne ponúkame veľký 2-izbový byt Považská Bystrica

Pribinova, Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

2
1
11
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt, o celkovej výmere 56 m2, vo vyhľadávanej lokalite na ul. Pribinova, Považská Bystrica. Nachádza sa na 1.poschodí tehlového bytového domu. Bytový dom má len 2. poschodia a prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli zatiaľ vymenené elektrické rozvody.
€0

Exkluzívne ponúkame byt 2+1 ul.Uhrovecká, Lednické Rovne

Uhrovecká, Lednické Rovne, Trenčianský, Slovakia 02061

2
1
9
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 2+1 byt na ul. Uhrovecká, v obci Lednické Rovne, okres Púchov. Celková podlahová plocha bytu predstavuje 74 m2. Nachádza sa na prízemí tehlového bytového domu, ktorý aktuálne prechádza rekonštrukciou (múry, fasáda).
€58.999

Exkluzívne ponúkame zrekonštruovaný 3-izb. byt, Čadca

SNP, Čadca, Žilinský, Slovakia 02204

3
1
14
Exkluzívne ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový vo vyhľadávanej lokalite, na ulici SNP – sídlisko Kyčerka – Čadca. Podlahová plocha bytu predstavuje 66 m2. Nachádza sa na 5.poschodí s výťahom.
€119.999

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Veľké Úľany

Kováčska, Veľké Úľany, Trnavský, Slovakia 92522

6
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok na ulici Kováčska, v obci Veľké Úľany. Má ideálnu výmeru 709 m2 a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Výhodou je, že k dispozícii sú všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) a tiež asfaltová prístupová cesta + vstupná brána na pozemok.
€54.999

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Oščadnica, okres Čadca

Oščadnica, Žilinský, Slovakia 02301

16
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastri obce Oščadnica, časť Košariská-Švancarovci. Rozloha pozemku s prístupovou cestou predstavuje 3402 m2. Pozemok je mierne svahovitý, poskytuje maximálne súkromie, s nádherným výhľadom na široké okolie kysuckej prírody.
€49
29 VýsledkyZobraz