Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Martin Cyprich
  • +421919345760
Vianema s.r.o.
Požiarna 1645/8, Púchov
Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne Dom služieb - Púchov, širšie centrum

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

0
23
Dom služieb - Púchov, širšie centrum Jedná sa o 3 podlažnú budovu (prízemie, poschodie, podkrovie), s úžitkovou plochou cca 660 m2. Aktuálne sú v budove nájomcovia: piváreň, nočný bar (diskotéka) a kozmetické služby + byt. V budúcnosti je možné viacúčelové využitie, či už na komerčné alebo rezidenčné účely (prenájom priestorov/prestavba na bytové jednotky).
€449.999

Exkluzívne Veľký slnečný pozemok Lazy pod Makytou

Lazy pod Makytou, Trenčianský, Slovakia 02055

5
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu priamo v lone prírody. Vhodný na výstavbu chaty a celoročnú rekreáciu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Lazy pod Makytou, časť Mladoňov. Celková výmera pozemku je 3.518 m2 . Pozemok je od centra Púchova vzdialený 20km.
€7

Exkluzívne 2 Lukratívne stavebné pozemky Dohňany - Púchov

Dohňany, Trenčianský, Slovakia 02051

11
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Dohňany. Celková výmera pozemku (2 parcely) je 3280 m2. Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5min. autom. Napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€55
    3 VýsledkyZobraz