Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Pavol Michalina
Pavol Michalina
  • + 421 908 338 444
  • Pavol Michalina
Vianema s.r.o.
Vianema s.r.o.
Karpatské námestie 10A, Bratislava
Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne 2 Lukratívne stavebné pozemky Dohňany - Púchov

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

11
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Dohňany. Celková výmera pozemku (2 parcely) je 3280 m2. Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5min. autom. Napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€55

Exkluzívne Rovinatý stavebný pozemok v Považskej Bystrici

Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

10
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 1.632 m2 v centre mesta Považská Bystrica. Pozemok je v zmysle platného územného plánu mesta určený pre územie verejného občianskeho vybavenia so stanoveným regulatívom UO 02 A, výstavbu komerčného zariadenia, s maximálnou povolenou výškou zástavby 1 nadzemné podlažie.
€116

Exkluzívne Stavebný pozemok Horná Mariková

Horná Mariková, Trenčianský, Slovakia 01803

10
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, v tichom prostredí, ktorý ponúka krásne výhľady na les a širokú okolitú prírodu Hornej Maríkovej. Pozemok je vhodný na výstavbu chaty, chalupy, či zrubu v prednej - rovinatej časti pozemku (viď foto). Celková výmera pozemku je 1.
€23.500

Exkluzívne Rozprávkový slnečný pozemok Dlhá nad Kysucou

Dlhá nad Kysucou, Žilinský, Slovakia 02354

13
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v intraviláne (mimo zastavaného územia) obce Dlhá nad Kysucou, okres Čadca, o výmere 2909m2 (70mx42m). Elektrický bod napojenia sa nachádza cca 100-200 m od pozemku a voda sa nachádza na pozemku (je potrebné navŕtať studňu). Od centra obce je pozemok vzdialený len cca 5 min.
€9

Exkluzívne Slnečný pozemok s očarujúcim výhľadom-Nová Bystrica

Nová Bystrica, Žilinský, Slovakia 02305

10
Exkluzívne ponúkame na predaj krásne slnečné stavebné pozemky v katastri obce Nová Bystrica. Parcela o výmere 1119 m2 a parcela o výmere 627 m2 (pozemky sa nachádzajú vedľa seba). Elektrický bod napojenia sa nachádza priamo na prístupovej ceste, hneď vedľa pozemku. Voda sa nachádza na pozemku (je potrebné navŕtať studňu).
€30

Exkluzívne Lukratívny stavebný pozemok v centre - Oščadnica

Oščadnica, Žilinský, Slovakia 02301

6
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v centre obce Oščadnica o celkovej výmere 930 m2. Je vhodný na výstavbu rodinného domu. Výhodou je, že priamo na pozemok je bezproblémový prístup autom a tiež disponuje inžinierskymi sieťami – elektrina, obecný vodovod a kanalizácia + voda z rezervoára (samospád).
€47

Exkluzívne Lukratívny stavebný pozemok v centre - Oščadnica

Centrum, Oščadnica, Žilinský, Slovakia 02301

10
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v centre obce Oščadnica o celkovej výmere 1612 m2. Je vhodný na výstavbu jedného až troch rodinných domov (viď vizualizácia). Výhodou je, že priamo na pozemok je bezproblémový prístup autom a tiež disponuje inžinierskymi sieťami - elektrina a voda.
€39

Exkluzívne Rekreačný pozemok Horné Srnie - Ostrá Hora

Horné Srnie, Horné Srnie, Trenčianský, Slovakia 91442

10
Ponúkame na predaj jedinečný slnečný pozemok, vhodný na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti (zrub, chata, chalupa...). Nachádza sa v katastri obce Horné Srnie, v chatárskej lokalite lúka pod Ostrou Horou, o celkovej výmere 1172 m2. Pozemok je od centra obce vzdialený len cca 3 min. autom, napriek tomu poskytuje maximálne súkromie, s nádherným výhľadom na široké okolie.
€12
    8 VýsledkyZobraz