Napísali o nás

 • So spoločnosťou Vianema sme boli veľmi spokojní, kúpa bytu prebehla perfektne, všetko za nás vybavili, je vidieť, že v tom vedia chodiť a vyznajú sa. Určite odporúčame. 10/10
  Jakub F.
 • S realitnou kanceláriou sme veľmi spokojní, profesionálny prístup, vždy ochotní, ústretoví. Určite odporúčame.
  Daniela B.
 • Ďakujem Kataríne Halasovej za nadštandardné služby,za vysokú profesionalitu,za ústretovosť,za jej snahu pomôcť,aj keď nemusí...Určite jej služby využijem aj do budúcna.
  Monika Š.
 • Dobrý deň, Chcem sa poďakovať p. Michalinovi a p. Kupcovi za profesionálny prístup pri vybavovaní refinančnej hypotéky, kúpe auta, parkovacieho miesta a poistení. Vaše služby budem využívať aj naďalej a vrele ich odporúčať aj ostatným. Ďakujem
  Mgr. Marcel Viskup
 • Spoluprácu s Katarínou Halasovou hodnotím velmi pozitívne, vo svojom odbore sa vyzná, vo všetkom mi vždy poradila, o všetkom informovala včas, nevznikol žiadny problem a určite budem odporúčať aj kamarátom a známym.
  Lukáš Galánek
 • Dobrý deň, so všetkými službami som bola nadmieru spokojná. Akúkoľvek otázku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK ,bolo dodržané a zakaždým, keď bolo niečo potrebné vybaviť, bolo to vybavené na čas.  Ďakujem  pani K. Halásovej za odbornú pomoc a asistenciu pri predaji mojej nehnuteľnosti.
  Eva Durešová
 • Dobrý deň, hodnotenie spolupráce s p.Katarínou Halasovou je len pozitívne a jej zastupovanie firmy Vianema je vysoko profesionálne. Nakoľko som s ňou v minulosti riešila predaj bytu k mojej veľkej spokojnosti, doporučila som jej služby ďalšiemu klientovi. Jej prístup má okrem sprostredkovania obchodu, aj osobnú rovinu, kde prejavuje empatiu a pochopenie potrieb klienta. Konkrétne riešenie tejto situácie bolo veľmi zložité a náročné, ale ona to zvládla ku spokojnosti. Ďakujem za spoluprácu a určito budem odporúčať ďalej.
  Jarmila Jakubíková
 • Dobrý deň prajem, v súčasnosti spolupracujem s realitnou spoločnosťou Vianema, s.r.o. a chcem odoslať smerom k Vám obrovský pozitívny ohlas. Spoločnosť ako celok hodnotím na výbornú, nakoľko má perfektne zorganizovaný tím odborných, šikovných, empatických, ohľaduplných a obetavých kolegov, ktorí svoju prácu berú ako srdcovú záležitosť. Inteligencia je vlastnosť, ktorá, čo som spozoroval, chýba veľa ľuďom. Avšak Vianema, s.r.o. túto vlastnosť má excelentnú. Pod sebou zastrešuje naozaj briliantného právnika, chránia klienta čo najlepšie a snažia sa pomôcť všetkým zúčastneným stranám.  Osobnú skúsenosť mám s pani Katarínou Halasovou, ako úžasnou a fantastickou realitnou maklérkou široko ďaleko. Častokrát totižto pracuje nad rámec svojho času a to si veľmi vážim. Je rýchla, komunikatívna, pracovitá, má skvelý systém a prehľad v danom prípade a taktiež koná svedomito. Chcel by som podotknúť, aby ľudia všeobecne neobviňovali realitných maklérov, keď sa niečo náhodou skomplikuje alebo nepodarí, niektoré ,,javy" ľudskej spoločnosti žiaľ neovplyvníme. Spoločnosť Vianema, s.r.o. vrelo odporúčam, naozaj sa oplatí investovať, pretože existuje mnoho priepastí, kam môžeme pri predaji či kúpe spadnúť a ublížiť si.  Ďakujem veľmi pekne za všetkú pomoc, čas a hlavne nervy a už teraz teším sa na ďalšiu spoluprácu.
  Milan Holišík
 • Maximálna spokojnosť a profesionalita rodinnej agentúry Vianema s.r.o. Veľká vďaka pánovi Pavlovi Michalinovi, ktorý vyriešil  moju komplikovanú hypotéku na zahraničnú pracovnú zmluvu až do úspešného konca. Určite odporúčam všetkým, ktorých iné realitné agentúry odsúvajú na tretiu koľaj kvôli náročnosti zahraničnej pracovnej zmluvy.
  Miroslav L.
 • Odporúčam. Profesionalita, serióznosť, kvalita, rýchlosť. Všetky služby v jednom, kupovali sme auto, predávali byt - všetko prebehlo tak ako sme sa dohodli.
  Jana K.
 • Seriózny a profesionálny prístup. Vrelo odporúčam. V tejto spoločnosti zakúpené už tretie vozidlo a všetko prebehlo hladko od ponuky až po odovzdanie kľúčov od zoservisovaného a prihláseného vozidla. Veľká spokojnosť.
  Rudolf J.