Tibor Hošták


Dobry den.

Chcel by som Vam ešte raz podakovat za skvelu pracu , ktoru ste predviedli pri predaji bytu po mojom otcovi.

Vaš pristup  a spolupraca s vami bola viac než profesionálna a aj vďaka napadom ktore ste priniesli a vdaka comu sme ten byt este upravovali sa mi podarilo ten byt predat v case ktorý prave predajom bytov moc nepraje a hlavne za primeranu cenu.

Kedze robim 25 rokov v obchode a v službach, tak viem moc dobre že udržat si proaktívny a prozakaznicky pristup nie je vždy jednoduché , ale vy ste svetlým príkladom že ked sa chce , tak to ide.

Ešte raz DAKUJEM a 100 % sa na Vas a vasu realitku ešte obratim pri predaji dalšich nehnutelnosti.

L. Bealuhova


Dobrý deň, rada by som stručne zhodnotila spoluprácu s p. Halasovou, pri kúpe bytu. Halasová bola vždy ochotná a milá, má veľmi príjemné vystupovanie a profesionálny prístup. Úlohy aj termíny boli vždy dodržané. Pani Halasovú a firmu Vianema budem odporúčať.

Michal Halas


So službami realitnej kancelárie Vianema so veľmi spokojný. Môj byt predali veľmi rýchlo. S pracovníkmi sa príjemne komunikovalo. Všetko poriešili za mňa. Veľká spokojnosť.

Eva Durešová


Dobrý deň, so všetkými službami som bola nadmieru spokojná. Akúkoľvek otázku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK ,bolo dodržané a zakaždým, keď bolo niečo potrebné vybaviť, bolo to vybavené na čas.  Ďakujem  pani K. Halásovej za odbornú pomoc a asistenciu pri predaji mojej nehnuteľnosti.

Lukáš Galánek


Spoluprácu s Katarínou Halasovou hodnotím velmi pozitívne, vo svojom odbore sa vyzná, vo všetkom mi vždy poradila, o všetkom informovala včas, nevznikol žiadny problem a určite budem odporúčať aj kamarátom a známym.

Mgr. Marcel Viskup


Dobrý deň, Chcem sa poďakovať p. Michalinovi a p. Kupcovi za profesionálny prístup pri vybavovaní refinančnej hypotéky, kúpe auta, parkovacieho miesta a poistení. Vaše služby budem využívať aj naďalej a vrele ich odporúčať aj ostatným. Ďakujem

Monika Š.


Ďakujem Kataríne Halasovej za nadštandardné služby,za vysokú profesionalitu,za ústretovosť,za jej snahu pomôcť,aj keď nemusí...Určite jej služby využijem aj do budúcna.

Daniela B.


S realitnou kanceláriou sme veľmi spokojní, profesionálny prístup, vždy ochotní, ústretoví. Určite odporúčame.

Jakub F.


So spoločnosťou Vianema sme boli veľmi spokojný, kúpa bytu prebehla perfektne, všetko za nás vybavili, je vidieť, že v tom vedia chodiť a vyznajú sa. Určite odporúčame. 10/10

Rudolf J.


Seriózny a profesionálny prístup. Vrelo odporúčam. V tejto spoločnosti zakúpené už tretie vozidlo a všetko prebehlo hladko od ponuky až po odovzdanie kľúčov od zoservisovaného a prihláseného vozidla. Veľká spokojnosť.

Jana K.


Odporúčam. Profesionalita, serióznosť, kvalita, rýchlosť. Všetky služby v jednom, kupovali sme auto, predávali byt - všetko prebehlo tak ako sme sa dohodli.

Miroslav L.


Maximálna spokojnosť a profesionalita rodinnej agentúry Vianema s.r.o. Veľká vďaka pánovi Pavlovi Michalinovi, ktorý vyriešil  moju komplikovanú hypotéku na zahraničnú pracovnú zmluvu až do úspešného konca. Určite odporúčam všetkým, ktorých iné realitné agentúry odsúvajú na tretiu koľaj kvôli náročnosti zahraničnej pracovnej zmluvy.

AK MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY,

NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS

AK MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY,

NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS