Exkluzívne ponúkame 3-izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

86.999 

Exkluzívne ponúkame 3-izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v Dunajskej Strede, na ulici Mlynská. Disponuje výmerou 66 m2 + loggia + pivnica a má niekoľko výhod. Hlavnou je, že sa nachádza na ideálnom 4.poschodí z 8 a dostanete sa k nemu novým výťahom. Ďalšou je jeho dispozícia – bez priechodných izieb, výhoda je aj prechod z kuchyne do obývacej izby a takisto skutočnosť, že je orientovaný na 2 svetové strany, čo oceníte najmä v letných mesiacoch. Veľkou výhodou je, že v kúpeľni sa nachádza okno. Bytový dom prešiel v minulosti nasledovnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, nový vchod, schránky, výťah,…

Dispozícia bytu: vstupná chodba, komora, kuchyňa, obývacia miestnosť s loggiou, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa, detská izba.

Byt je výborne presvetlený a orientovaný na S – J. Jeho aktuálne pôvodný stav Vám umožní realizovať svoje predstavy o vysnívanom bývaní, s čím Vám rád pomôže náš tím stavebných pracovníkov.

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti mesta s bezproblémovým parkovaním a s výbornou polohou, nakoľko sa v blízkosti nachádza kompletná občianska vybavenosť: autobusová zastávka, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, materská a základná škola,…

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase od 08:00 – 18:00 hod. Tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 86.999 € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 86.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 66 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Dunajská Streda
Adresa : Mlynská
PSČ: : 92901
ID nehnuteľnosti : 15788

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 3
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.