Reality na predaj

Reality na predaj – ponúkame realitné služby, u nás nájdety domy, pozemky, byty, kancelárie a iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Hľadáte nehnuteľnosti na predaj? Naša realitná kancelária ponúka širokú ponuku nehnuteľností vhodných pre rôzne potreby a preferencie. Či už hľadáte dom, byt, pozemok alebo komerčnú nehnuteľnosť, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ideálnu možnosť.

Naše nehnuteľnosti na predaj sú dôkladne preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie. Zahrňujeme údaje o veľkosti, izbách, lokalite a všetkých dôležitých vlastnostiach nehnuteľnosti. Mnohé z nich sú vybavené fotkami, ktoré vám umožnia mať predstavu o ich vzhľade a dizajne.

Okrem toho, že poskytujeme informácie o samotnej nehnuteľnosti, radi vám poskytneme aj bližšie informácie o lokalite, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza. Spomenieme blízkosť škôl, obchodov, zdravotníckych zariadení a dopravy, čo je dôležité pri rozhodovaní o kúpe nehnuteľnosti.

Našim cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá presne zodpovedá vašim požiadavkám a budete sa v nej cítiť doma. Sme tu, aby sme vám pomohli s procesom kúpy a zodpovedali všetky vaše otázky. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, a radi vám poskytneme ďalšie informácie o dostupných nehnuteľnostiach na predaj.

Naše reality na predaj sú starostlivo preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie o každej nehnuteľnosti. Zistíte o nich veľkosť, počet izieb, umiestnenie a dôležité vlastnosti. Okrem toho, môžete si prezrieť fotografie a virtuálne prehliadky, ktoré vám umožnia získať lepšiu predstavu o nehnuteľnosti.

Sme tu, aby sme vám pomohli v celom procese kúpy reality. Naši odborníci vám poskytnú všetky potrebné informácie, odpovedia na vaše otázky a pomôžu vám s rozhodovacím procesom. Naším cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám, predstavám a rozpočtu.

Ak máte záujem o nejakú z našich realít na predaj, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne môžeme začať proces nájdenia vašej vysnívanej nehnuteľnosti a vytvoriť z nej váš nový domov alebo investičnú príležitosť.

 

Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Vyhľadávanie

Na predaj apartmány Bratislava – Staré Mesto

304.327 

Ponúkame na predaj 2  izbové apartmánové byty na lukratívnej adrese…

  2   1   58,4 m2

Hľadáme garáž v lokalite Košice

Dobrý deň, pre nášho klienta hľadáme garáž na sídlisku Podhradová.…

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok, Slovenský Grob

169.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý slnečný stavebný pozemok, ideálnej veľkosti…

  664 m2

Exkluzívne ponúkame priestranný 2-izb. byt + 2 balkóny v BA

179.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt, v nadstavbe…

  2   1   64,29 m2

Exkluzívne ponúkame novostavbu bungalovu, Horný Vadičov

209.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu (2023) bungalovu v tichej lokalite…

  3   1   98 m2

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Lysá pod Makytou

64.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkosťou ideálny stavebný pozemok v obci…

  1284 m2

Exkluzívne ponúkame na predaj chata Sučany-Biele brehy

83.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj chatu, ktorá sa nachádza v tichej…

  3   1   30 m2

Hľadáme 3-4 izbový byt v lokalite Košice

Dobrý deň, hľadáme pre nášho klienta 3 alebo 4 izbový…

  4   1   80 m2

Exkluzívne ponúkame garáž Košice

32.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj priestrannú garáž, ktorá sa nachádza na…

  20 m2