Reality na predaj

Reality na predaj – ponúkame realitné služby, u nás nájdety domy, pozemky, byty, kancelárie a iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Hľadáte nehnuteľnosti na predaj? Naša realitná kancelária ponúka širokú ponuku nehnuteľností vhodných pre rôzne potreby a preferencie. Či už hľadáte dom, byt, pozemok alebo komerčnú nehnuteľnosť, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ideálnu možnosť.

Naše nehnuteľnosti na predaj sú dôkladne preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie. Zahrňujeme údaje o veľkosti, izbách, lokalite a všetkých dôležitých vlastnostiach nehnuteľnosti. Mnohé z nich sú vybavené fotkami, ktoré vám umožnia mať predstavu o ich vzhľade a dizajne.

Okrem toho, že poskytujeme informácie o samotnej nehnuteľnosti, radi vám poskytneme aj bližšie informácie o lokalite, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza. Spomenieme blízkosť škôl, obchodov, zdravotníckych zariadení a dopravy, čo je dôležité pri rozhodovaní o kúpe nehnuteľnosti.

Našim cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá presne zodpovedá vašim požiadavkám a budete sa v nej cítiť doma. Sme tu, aby sme vám pomohli s procesom kúpy a zodpovedali všetky vaše otázky. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, a radi vám poskytneme ďalšie informácie o dostupných nehnuteľnostiach na predaj.

Naše reality na predaj sú starostlivo preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie o každej nehnuteľnosti. Zistíte o nich veľkosť, počet izieb, umiestnenie a dôležité vlastnosti. Okrem toho, môžete si prezrieť fotografie a virtuálne prehliadky, ktoré vám umožnia získať lepšiu predstavu o nehnuteľnosti.

Sme tu, aby sme vám pomohli v celom procese kúpy reality. Naši odborníci vám poskytnú všetky potrebné informácie, odpovedia na vaše otázky a pomôžu vám s rozhodovacím procesom. Naším cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám, predstavám a rozpočtu.

Ak máte záujem o nejakú z našich realít na predaj, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne môžeme začať proces nájdenia vašej vysnívanej nehnuteľnosti a vytvoriť z nej váš nový domov alebo investičnú príležitosť.

 

Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Vyhľadávanie

Hľadáme rodinný dom/chalupu v okolí Púchova a Považskej Bystrice

90.000 

Hľadáme pre nášho klienta rodinný dom alebo chalupu v okresoch…

Hľadáme 2-izbový byt alebo 2-garsónku v Petržalke

170.000 

Hľadáme pre klientku 2 izbový byt alebo dvojgarsónku s balkónom,…

Exkluzívne ponúkame rovinatý stavebný pozemok, Zubák

38.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny, rovinatý stavebný pozemok v obci…

  1371 m2

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok s domom, Kajal

69.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v…

  1040 m2

Exkluzívne ponúkame 3-izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

89.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt, ktorý sa…

  3   1   66 m2

Exkluzívne ponúkame slnečný 3-izbový byt s balkónom, Poprad

139.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt…

  3   1   65 m2

Exkluzívne ponúkame 3-izbový tehlový rodinný dom, Ochodnica

89.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Ochodnica,…

  3   1   90 m2

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok, Lazy pod Makytou

53 

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného…

  1505 m2