Reality na predaj

Reality na predaj – ponúkame realitné služby, u nás nájdety domy, pozemky, byty, kancelárie a iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Hľadáte nehnuteľnosti na predaj? Naša realitná kancelária ponúka širokú ponuku nehnuteľností vhodných pre rôzne potreby a preferencie. Či už hľadáte dom, byt, pozemok alebo komerčnú nehnuteľnosť, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ideálnu možnosť.

Naše nehnuteľnosti na predaj sú dôkladne preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie. Zahrňujeme údaje o veľkosti, izbách, lokalite a všetkých dôležitých vlastnostiach nehnuteľnosti. Mnohé z nich sú vybavené fotkami, ktoré vám umožnia mať predstavu o ich vzhľade a dizajne.

Okrem toho, že poskytujeme informácie o samotnej nehnuteľnosti, radi vám poskytneme aj bližšie informácie o lokalite, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza. Spomenieme blízkosť škôl, obchodov, zdravotníckych zariadení a dopravy, čo je dôležité pri rozhodovaní o kúpe nehnuteľnosti.

Našim cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá presne zodpovedá vašim požiadavkám a budete sa v nej cítiť doma. Sme tu, aby sme vám pomohli s procesom kúpy a zodpovedali všetky vaše otázky. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, a radi vám poskytneme ďalšie informácie o dostupných nehnuteľnostiach na predaj.

Naše reality na predaj sú starostlivo preskúmané a poskytujeme vám podrobné informácie o každej nehnuteľnosti. Zistíte o nich veľkosť, počet izieb, umiestnenie a dôležité vlastnosti. Okrem toho, môžete si prezrieť fotografie a virtuálne prehliadky, ktoré vám umožnia získať lepšiu predstavu o nehnuteľnosti.

Sme tu, aby sme vám pomohli v celom procese kúpy reality. Naši odborníci vám poskytnú všetky potrebné informácie, odpovedia na vaše otázky a pomôžu vám s rozhodovacím procesom. Naším cieľom je nájsť nehnuteľnosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám, predstavám a rozpočtu.

Ak máte záujem o nejakú z našich realít na predaj, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne môžeme začať proces nájdenia vašej vysnívanej nehnuteľnosti a vytvoriť z nej váš nový domov alebo investičnú príležitosť.

 

Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Vyhľadávanie

Exkluzívne ponúkame rodinný dom s veľkým pozemkom v Lednici

133.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Lednica,…

  2   1   120 m2

Exkluzívne ponúkame rekreačný pozemok v obci Jasenica

19.499 

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny, rekreačný pozemok o výmere 975…

  975 m2

Exkluzívne ponúkame rozľahlý stavebný pozemok Jablonové

31 

Exkluzívne ponúkame na predaj rozľahlý stavebný pozemok v obci Jablonové,…

  4069 m2

Exkluzívne ponúkame modernú novostavbu rodinného domu, Dolný Moštenec

229.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu, v…

  4   1   258 m2

Exkluzívne ponúkame kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt, Lazy pod Makytou

64.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v…

  1   1   36 m2

Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v Žarnovici

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky o celkovej výmere 7.454…

  7454 m2

Exkluzívne ponúkame 2-izbový byt na sídlisku Bystrc, Brno

165.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt na ulici…

  2   1   61 m2

Exkluzívne ponúkame priestranný, tehlový 2-izbový byt,Púchov

104.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový 2 izbový byt vo vyhľadávanej…

  2   1   51 m2

Exkluzívne ponúkame 4-izbovú novostavbu rodinného domu, Bernolákovo

335.999 

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 domy s dokonalým vybavením a…

  4   1   98,28 m2