Exkluzívne ponúkame 3-izbový tehlový rodinný dom, Ochodnica

89.999 

Exkluzívne ponúkame 3-izbový tehlový rodinný dom, Ochodnica

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Ochodnica, okres Kysucké nové Mesto. Zastavaná plocha domu predstavuje cca 90 m2, je situovaný na slnečnom, svahovitom pozemku o výmere 648 m2, odkiaľ sa Vám naskytne krásny výhľad na okolitú krajinu.

Dispozícia:

– suterén: kotolňa, 3 x skladový priestor

– 1.podlažie: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, špajza, priestranná kuchyňa, 3 x obytná miestnosť

– podkrovie: priestranná povala s manzardkou (miestnosťou)

Pridanou hodnotou je nevyužité podkrovie, ktoré ponúka novým majiteľom jedinečnú príležitosť na rozšírenie obytného priestoru, ktorý môže slúžiť viacerým účelom.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, radiátory, sanita, dlažba a omietky v kúpeľni.

Pri výstavbe domu bola použitá tehla, strešná krytina je plechová, novému majiteľovi odporúčame uskutočniť kompletnú rekonštrukciu, s čím radi pomôžeme.

Vykurovanie domu a ohrev teplej vody zabezpečuje kotol na tuhé palivo. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca murovaná stavba s prístreškom so zastavanou plochou o výmere cca 13 m2, ktorá slúži ako skladový priestor. Výhodou je aj napojenie domu na elektrinu, obecný vodovod a kanalizáciu. Prístupová cesta je asfaltová a celoročne udržiavaná.

Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: materská a základná škola, vlaková a autobusová zastávka, úrad, pošta, potraviny, pohostinstvo, ihrisko,…

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 948 888 107, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 89.999 €

Detaily

Cena : 89.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 90 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Ochodnica
Adresa : Ochodnica
PSČ: : 02335
ID nehnuteľnosti : 15415

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 3
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Katarína Halasová
  • : halasova@vianema.eu
  • : +421948 888 107
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.