Exkluzívne ponúkame 4-izbový rodinný dom, Zubák

75.999 

Exkluzívne ponúkame 4-izbový rodinný dom, Zubák

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Zubák, v okrese Púchov. Zastavaná plocha domu predstavuje 100 m2 a je situovaný na celodenne slnečnom, mierne svahovitom pozemku, o výmere ideálnych 624 m2.

Dispozícia:

– podzemné podlažie: garáž 3,3m x 5m, pivnica 2,6m x 5m

– nadzemné podlažie: vstupná hala so schodmi do podkrovia, chodba, kuchyňa, špajza, obývacia miestnosť, izba, kúpeľňa s WC, 2x skladový priestor

– podkrovie: vstupná hala, obývacia miestnosť, 1x izba s prístupom na loggiu, 1x izba s prístupom na balkón, kúpeľňa

Dom je situovaný v tichej časti obce medzi rodinnými domami, v stave užívania od 80-tych rokov. Je osadený vo svahovitom teréne, s betónovým základom. Nadzemné podlažie je postavené z porothermu a podkrovie z porobetónu, sedlová strecha je pokrytá betónovou škridlou. Je napojený na obecný vodovod a NN prípojku, odpad je zvedený do betónovej žumpy. V rokoch 2019 – 2021 bola realizovaná čiastočná rekonštrukcia podkrovia, ostatné podlažia sa nachádzajú v pôvodnom stave.

Rekonštrukcia: plastové okná s izolačným 3-sklom, fúkaná izolácia, omietky zateplené polystyrénom, predpríprava na podlahové kúrenie v kúpeľni, nové rozvody vody, odpadu a elektriny, osadenie nového zábradlie na balkóne a loggii, drevené podstrešie, pozinkované plechové žľaby a zvody.

Nadzemné podlažie je vykurované lokálnymi kachľami a kozubovými kachľami na tuhé palivo, podkrovie bude vykurované elektrickým podlahovým kúrením.

Pozemok je oplotený, nachádza sa na ňom garáž so zastavanou plochou 34 m2 a hospodárska budova so súpisným číslom, kde zastavaná plocha predstavuje 21 m2. Obe stavby majú betónový základ a ich konštrukcia je drevená, pokrytá pozinkovaným plechom.

Výhodou je, že prístupová cesta je asfaltová a celoročne udržiavaná.

Dom je kúpou voľný, predáva sa aj so zariadením a stavebným materiálom na dokončenie kúpeľne v podkroví (rohová vaňa, obklad + dlažba).

Tento dom predstavuje veľký potenciál nielen ako miesto pre celoročné bývanie, ale aj ako ideálne víkendové sídlo pre chalupárčenie. Vďaka krásnej a čistej prírode je obec Zubák celoročne vyhľadávanou a obľúbenou lokalitou domácich aj zahraničných turistov.

Občianska vybavenosť v obci: základná a materská škola, pošta, potraviny, športové ihrisko, kostol, kultúrny dom, autobusová zastávka,…

Vzdialenosť od obce Lednické Rovne: 12 km

Vzdialenosť od mesta Púchov: 18 km

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 75.999 € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 75.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 100 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Zubák
Adresa : Zubák
PSČ: : 02064
ID nehnuteľnosti : 16120

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 4
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.