Exkluzívne ponúkame atraktívny stavebný pozemok, Predmier

75 

Exkluzívne ponúkame atraktívny stavebný pozemok, Predmier

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Predmier, okres Bytča. Výmera pozemku predstavuje 1.199 m2 (ideálny tvar cca 19 x 63 m) a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý a výhodou je, že sa nachádza v bezprostrednej blízkosti lesa. Aktuálne na vedľajšom pozemku prebieha výstavba rodinného domu a teda bod napojenia na elektrinu, plyn a obecný vodovod sa nachádza v blízkosti pozemku. Prístup na pozemok je z obecnej cesty, ktorá je spevnená kamenným násypom.

Tento pozemok je ideálny pre tých, ktorí hľadajú tiché a pokojné prostredie pre rodinný život. Svojou veľkosťou a výbornou orientáciou na slnečnú stranu, poskytuje novým majiteľom dostatok priestoru na realizáciu domu podľa vlastných predstáv. Určite Vás očaria aj krásne výhľady na okolitú krajinu.

Občianska vybavenosť v obci: materská a základná škola, knižnica, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, pohostinstvo.

Táto lokalita zároveň poskytuje skvelú dostupnosť do blízkeho mesta Bytča, kde sú dostupné všetky potrebné služby, pričom zachováva pokoj a súkromie pre kvalitné bývanie.

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 75 €/m2

Detaily

Cena : 75 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 1199 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Predmier
Adresa : Predmier
PSČ: : 01351
ID nehnuteľnosti : 15340
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.