Exkluzívne ponúkame ideálny stavebný pozemok, Zubák

50 

Exkluzívne ponúkame ideálny stavebný pozemok, Zubák

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkosťou ideálny stavebný pozemok v obci Zubák, okres Púchov. Výmera pozemku predstavuje 1.000 m2 (šírka cca 20m, dĺžka cca 50m) a je určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok je celodenne slnečný, situovaný medzi rodinnými domami v zastavanom území obce. Výhodou je, že bod napojenia na elektrinu a obecný vodovod sa nachádza pri pozemku. Ďalšou výhodou je, že k pozemku bude vypracovaný geometrický plán s vyčlenením novej stavebnej parcely. Prístup je priamo z miestnej asfaltovej komunikácie, ktorá je celoročne udržiavaná.

Tento pozemok je ideálny pre tých, ktorí hľadajú tiché a pokojné prostredie pre rodinný život. Svojou veľkosťou a výbornou orientáciou na slnečnú stranu, poskytuje novým majiteľom dostatok priestoru na realizáciu domu podľa vlastných predstáv.

Obec poskytuje kvalitnú občiansku vybavenosť: materská a základná škola, ihrisko, kultúrny dom, pošta, potraviny, pohostinstvo, autobusová zastávka,…

Vzdialenosť od obce Lednické Rovne – 12km

Vzdialenosť od mesta Ilava – 25km

Vzdialenosť od mesta Púchov – 20km

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni v čase 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 50 €/m2 + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 50 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 1000 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Zubák
Adresa : Zubák
PSČ: : 02064
ID nehnuteľnosti : 15383
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.