Exkluzívne ponúkame lukratívny stavebný pozemok v obci Streženice

60 

Exkluzívne ponúkame lukratívny stavebný pozemok v obci Streženice

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny pozemok, ktorý je ideálny pre individuálnu bytovú výstavbu. Nachádza sa v blízkosti rodinných domov na slnečnej strane, vo veľmi vyhľadávanej a obľúbenej lokalite, v miestnej časti Keblie, v okrese Púchov. Výmera pozemku predstavuje 2.310 m2, poskytuje dostatok priestoru na plánovanie a vytvorenie vlastného domova podľa vašich predstáv. Pozemok je prevažne rovinatý, z dvoch strán svahovitý a sú na ňom vysadené ovocné stromy. Inžinierske siete : elektrina, plyn, voda a kanalizácia sa nachádzajú pri pozemku. Veľkou výhodou je, že pozemok je prístupný z dvoch strán a prístupová cesta je asfaltová, celoročne udržiavaná.

Obec poskytuje občiansku vybavenosť: základná škola s materskou školou, pohostinstvo, potraviny, pálenica,..

Tento pozemok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vyváženosť medzi prírodným prostredím a pohodlím moderného života. Lokalita ponúka vynikajúcu dostupnosť do blízkeho mesta a zároveň poskytuje pokojné a súkromné prostredie pre bývanie.

Video k tejto ponuke:

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 60 €/m2 + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 60 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 2310 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Streženice
Adresa : Streženice
PSČ: : 02001
ID nehnuteľnosti : 15179
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.