Exkluzívne ponúkame priestranný 2-izb. byt + 2 balkóny v BA

179.999 

Exkluzívne ponúkame priestranný 2-izb. byt + 2 balkóny v BA

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt, v nadstavbe z roku 2007, v pokojnej lokalite mestskej časti Bratislava – Rača, na ulici Cyprichova. Byt s úžitkovou plochou 64,29 m2 sa nachádza na 5. poschodí v 6-poschodovom bytovom dome, s novým výťahom.

Byt vás očarí svojou veľkosťou a peknými výhľadmi z loggie aj z balkóna. Pri vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere značky Adlo je po ľavej strane samostatné WC, vešiaková stena a kúpeľňa s vlastným plynovým kotlom so zásobníkom. Sami si tak regulujete vykurovanie a znižujete tak mesačné náklady. Z chodby sa rovno presuniete do slnečnej dennej časti bytu – kuchyne, ktorá je prepojená s obývacou časťou bytu s loggiou a možnosťou predelu na 2 samostatné miestnosti. Z ľavej strany sa vchádza do spálne s balkónom, manželskou posteľou a funkčnou vyčistenou klimatizáciou. V celom byte sú znížené stropy. Vstup na loggiu aj na balkón je cez francúzske okná, ktoré dokonale presvetľujú celý byt.
Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a zateplený. Celkové mesačné náklady pre jednu osobu sú spolu len 115€/mes.

Parkovanie v celom okolí bytového domu je bezproblémové a je zabezpečené mestskou časťou na vyznačených miestach pre rezidentov.
Výhodou je vynikajúca lokalita, v ktorej nájdete Lidl a Kraj, školy a škôlky, rodinné centrum, lekáreň, reštaurácie, kaderníctvo, či zastávku MHD Pekná cesta a tiež zastávku električky.
Pokoj a oddych nájdete v oproti stojacej katedrále či len 15 minút chôdze vzdialených vinohradoch a lesoparku s cyklotrasami a chodníkmi pre turistov. Byt je bez tiarch a kúpou je voľný.

Neváhajte nás kontaktovať za účelom dohodnutia termínu obhliadky na tel. čísle: +421 940 853 143. Tešíme sa na nových majiteľov.

Video k tejto ponuke:

Cena: 179.999 €

Detaily

Cena : 179.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 64,29
Krajina : Slovakia
Mesto : Bratislava- Rača
Adresa : Cyprichova
PSČ: : 83154
ID nehnuteľnosti : 14318

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 2
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Peter Kupec
  • : kupec@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.