Exkluzívne ponúkame rodinný dom s krásnym pozemkom, Zubák

65.999 

Exkluzívne ponúkame rodinný dom s krásnym pozemkom, Zubák

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, s typickým vidieckym charakterom v obci Zubák, v okrese Púchov. Nachádza sa v intraviláne, na krásnom rovinatom pozemku o výmere 1.015 m2 a jeho zastavaná plocha predstavuje cca 150m2. Dom je zachovalý, vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv a štandardov nových majiteľov, s čím vám radi pomôžeme. Predstavuje veľký potenciál nielen ako miesto pre celoročné bývanie, ale aj ako ideálne víkendové sídlo pre chalupárčenie, či dokonca ako ziskový projekt na krátkodobý prenájom. Vďaka krásnej a čistej prírode je obec Zubák celoročne vyhľadávanou a obľúbenou lokalitou domácich aj zahraničných turistov.

Dispozícia: 2x obytná miestnosť, kuchyňa, WC, kúpeľňa a technická miestnosť.

Pridanou hodnotou je nevyužité podkrovie, ktoré ponúka novým majiteľom príležitosť na rozšírenie obytného priestoru. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, drevená hospodárska budova s betónovým základom o rozlohe cca 110 m2a murovaná pivnica, ktorá je osadená do svahu a udržiava si tak celoročne optimálnu teplotu, ideálnu pre uskladnenie ovocia a zeleniny.

Dom je napojený na elektrinu, zdrojom pitnej vody je studňa, do ktorej je zvedený prameň z lesa. Taktiež bola zrealizovaná predpríprava na pripojenie sa k obecnému vodovodu, odpad je riešený formou trativodu. Vykurovanie zabezpečujú lokálne kachle a kotol na tuhé palivo.

Občianska vybavenosť v obci: základná a materská škola, pošta, potraviny, športové ihrisko, kostol, kultúrny dom, autobusová zastávka,…

Vzdialenosť od obce Lednické Rovne: 12 km

Vzdialenosť od mesta Púchov: 18 km

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 65.999 €

Detaily

Cena : 65.999 
Typ nehnuteľnosti : Dom
Výmera : 150 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Zubák
Adresa : Zubák
PSČ: : 02064
ID nehnuteľnosti : 14374

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 2
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.