Exkluzívne ponúkame slnečný 3-izbový byt s balkónom, Poprad

139.999 

Exkluzívne ponúkame slnečný 3-izbový byt s balkónom, Poprad

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Moyzesovej ulici, sídlisko Juh v Poprade. Byt disponuje celkovou výmerou 65 m2 + zasklenený balkón 4 m2 + klasická pivničná kobka cca 2 m2 v suteréne. Výhodou je, že byt sa nachádza na ideálnom 5.poschodí zo 7.

Bytový dom prešiel nasledovnou rekonštrukciou: zateplenie fasády, nový vchod a schránky, boli tiež vymenené stúpačky a na tento rok je naplánovaná aj výmena výťahu.

Veľkou výhodou je dispozícia bytu bez priechodných izieb: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia miestnosť, spálňa s balkónom a detská izba. Dispozíciu izieb je možné ľubovoľne kedykoľvek meniť.

Byt je výborne presvetlený, pričom obývacia izba a kuchyňa sú orientované na sever, spálňa a detská izba na juh, čo oceníte najmä v letných mesiacoch.

Počas rekonštrukcie bytu boli vymenené: plastové okná, zasklenená loggia, vymurované bytové jadro a vymenené rozvody elektriny, vody a odpadu v kúpeľni, tiež boli vymenené podlahy v celom byte a dlažba s obkladom.

Veľkou výhodou je krásny výhľad na Tatry, krátka vzdialenosť na hlavný ťah. V blízkosti nájdete Kaufland (4min pešo), nákupne centrum Max (9 min pešo), športový areál – Aréna (9min pešo), základná škola s materskou škôlkou, jasle (10min pešo), gymnázium ( 7min pešo).

Bytový dom sa nachádza v bezpečnej a tichej časti mesta s výbornou polohou mimo dopravného ťahu. Neďaleko bytu je možné využiť cyklochodník, ktorým sa dostanete napríklad do 10 km vzdialeného Svitu. Aj hubár si nájde svoje miesta na peknú výslužku: modrákov, kuriatok a či hríbov v neďalekom lese.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle +421 908 125 927, v pracovné dni, v čase od 08:00 – 18:00hod. Tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 139.999 € + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 139.999 
Typ nehnuteľnosti : Byt
Výmera : 65 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Poprad
Adresa : Moyzesová
PSČ: : 05801
ID nehnuteľnosti : 15621

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 3
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Darina Olšavská
  • : olsavska@vianema.eu
  • : +421 908 125 927
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.