Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v Beluši

52 

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v Beluši

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite, v obci Beluša, v okrese Púchov. Určite Vás zaujme svojou veľkorysou výmerou 1.783 m2 a rovinatým terénom. Šírka predstavuje 11m a dĺžka cca 150m. Nachádza sa v zastavanej časti obce a je ideálne určený na výstavbu rodinného domu. Napojenie na elektrinu, plyn a obecný vodovod sa nachádzajú priamo na hranici pozemku. Výhodou je, že prístupová cesta je asfaltová a celoročne udržiavaná.

Pozemok nájdete na konci slepej ulice, teda je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá bezpečné a tiché bývanie so všetkými výhodami prímestskej lokality. Veľkou výhodou je dostatočný priestor, ktorý umožňuje rozdeliť záhradu na úžitkovú a odpočinkovú časť.

Obec Beluša ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: základná a materská škola, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, potraviny, obchody s rozličným tovarom, záhradníctvo, banka, gastro prevádzky, ubytovacie zariadenia, cyklotrasa, vlaková a autobusová zastávka,…

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme. Tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 52 €/m2

Detaily

Cena : 52 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 1783 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Beluša
Adresa : Beluša
PSČ: : 01861
ID nehnuteľnosti : 16144
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.