Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Bodiná, PB

27 

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Bodiná, PB

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastri obce Bodiná, okres Považská Bystrica. Celková výmera pozemku predstavuje 4170 m2 (šírka cca 87 m), aktuálne je vedený ako trvalý trávny porast a je vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa mimo zastavaného územia obce v blízkosti ďalších novostavieb. Pozemok je slnečný, z prednej časti rovinatý a v zadnej časti svahovitý. Vedie k nemu spevnená prístupová cesta, priamo na pozemku sa nachádza zdroj pitnej vody a v blízkosti plyn a elektrika. Je situovaný v tichom, pokojnom prostredí na konci obce, v blízkosti lesa, navyše po hranici pozemku tečie potok. Viete tu uskutočniť svoj investičný zámer, či realizovať skutočný sen o ničím nerušenom bývaní v lone prírody.

Vzdialenosť do mesta Považská Bystrica – 11 km

Pozemok je svojou polohou a výmerou ideálny pre rodinu, ktorá sa zameriava na chov hospodárskych zvierat a pestovanie plodín. Pokiaľ hľadáte tiché a „zdravé“ bývanie pre svoju rodinu mimo mesta, ste na správnej adrese. Prírodné a tiché prostredie, kde je počuť ,,šum lesa“ si Vás získa.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni, v čase 8:00-18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 27€/m2

Detaily

Cena : 27 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 4170 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Považská Bystrica
Adresa : Bodiná
PSČ: : 01815
ID nehnuteľnosti : 10479
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.